Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap este óta nem jött haza...

Tegnap este óta nem jött haza félperzsa cicóm, mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Késő délután még itthon volt, aztán este már hiába hívtam. Már hajnalban felébredt mindig, és várt az ajtóban. Ma reggel nem volt itt, ilyen még nem volt.... Nagyon félős, ijedős, nem tudom elképzelni, hogy valaki elkaphatta. 8 hónapos, még a csajok után sem futott, olyan kis "éretlen, infantilis". Fél éve elvesztettem életem első, 2 éves cicáját, azt hittem elpusztulok a fájdalomban, most meg őt nem találom :( Még nincs ivartalanítva, mert rejtett golyócskái vannak, így újabb időpontot kellett kérni a műtétre. Tesója itt van, ő inkább csavarog, de tegnap óta alig mozdul mellőlem. Előkerülhet még szerintetek?
2011. ápr. 7. 19:11
 1/2 anonim válasza:
Szerintem bagzik valamerre. De ugye ebben az időszakban nincs valami sok erejük a párzás miatt lehet hogy elütötték.
2011. ápr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy nőstény macskát keres, elcsavargott, befogták, vagy valami baja esett... ivartalanítani kéne! Macskák amúgy is szeretnek csavarogni, az egy kicsit megnyugtatná..
2011. ápr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!