Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináltok, hogy ne legyen...

Mit csináltok, hogy ne legyen tele a macskaalom körül apró kaviccsal?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél fedett macska wc-t.

Én sajnos nem tudok, mert az egyik cicám olyan nagy termetű, hogy neki ezek túl kicsik.

Vettem ilyen peremes alomtálcát, de ugyan úgy kikaparják az almot mint a simából.

Úgyhogy én gyakran söprögetek, ez jutott. :)

2011. ápr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, a macska WC a jó megoldás. Nekem is van XXL méretű cicusom, de sikerült a Fressnapf-ban egy JUMBÓ méretű WC-t venni, abba ő is szépen belefér :)
2011. ápr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nálunk a cicának zárt wc-je van, és az ajtajánál tele van a kaviccsal. Mondjuk ez lehet azért van, mert örökké kirobban a wc-ből, nem pedig olyan cicásan jön ki. Kirobban és már fut is tovább, én meg szedegethetem össze az alomdarabokat...:)
2011. ápr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy ilyen magasabb lavór volt az alom tartó :) Abból hát nem annyira szóródott ki, persze néha kihordta a lábával a macsek.
2011. ápr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tudsz igazán mit csinálni, amikor kijön a cica az alomból, kihoz a tappancsaival egy kevés kavicsot. Nálunk az előszobában van az alom, reggel és este is felsöprök mindig. Ez van...
2011. ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ilyen volt a helyzet amíg nem vettünk meg neki a fedett wc-jét.
2011. ápr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok! Tudom, nem mai a kérdés, de hátha segítek vele valakinek.

Fedett alomtálcánk van, ajtó is van rajta, de mégis kihordja a cicánk az almot. Szilikonos, és tapad a mancsára, ami persze pont akkor hulluk le róla, mikor kilép. Ezt én úgy oldottam meg, h egy kartonpapírt, a dobozos sörnek a 24db-os tálcáját tettem az alom elé(macskakonzerves tálca is jó, csak nekünk az kicsi). Lehajtottam az egyik oldalon a peremét, azt aládugom a tálcának, így nem mozdul el ha rálép. De bármilyen tálca megteszi, csak kell egy kis pereme, h ott tartsa a szemcséket. A tálcából könnyen kilehet szedni a szemcséket. Én minden nap kézi porszívóval szoktam. Ha nem szedem ki naponta, akkor onnan is széthordaná.

Ez azért lett jó megoldás nálunk, mert előszeretettel pofozgatta a cicánk a kipotyogó kavicsokat. Onnan eszébe se jut kiszedni.

2011. nov. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!