Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van két gyönyörű "volt"...

Van két gyönyörű "volt" kandúrom. Érdekes, hogy mindkettő más jellem. Az egyik rászokott a tv tetejére. Miért jó ez neki? Mit fog csinálni ha plazmát veszek? üdv. : Sanyi

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
:D ez jó :D hidd el feltalálja magát. gondolom azért szokott oda, mert a TV felmelegszik, langyosra, és a macska imádja a langyos helyeket (a nem házban lévő cicák pl. előszeretettel bujkálnak frissen hazaérkezett autó alatt). Mindenestre ha megfosztod a TV-től nem hiszem, hogy lelkitraumás lenne, bár nem állítom, hogy ne próbálkozna vele, a karmát az LCD-be mélyesztve egyensúlyozva...
2009. márc. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Látom magam előtt, ahogy a mancsát közelíti a tv képernyőhöz :DDD közben nézi, hogy figyelsz-e ha látja, hogy igen egyre közelít a tvhez... :DD


egyébként azt hittem csak a mi cicáink bújnak az autókhoz. Apám hazaér, a macskák alul bemásznak az autóba, később úgy kell őket kiengedni a motorháztetőnél, mert beszorulnak :DDD


Indulás előtt is le kell csekkolni az autót, nincs-e macska benne :D

És ha kicsit nyitvahagyjuk a csomagtartót egyből befekszenek a macskák. 20 másodpercig nem lehet hagyni, mert beugrálnak :D az ablakot se hagyhatjuk lehúzva mert egyből beugrálnak a macskák :D


Szerintem a cica majd egyszerűen talál magának másik fekvőhelyet. Észre fogja venni egyből, hogy az egy másik tv és azon már nem fér el. Bár az én macskáim eleinte tuti próbálkoznának és felborogatnák :D vigyázz! ;)

2009. márc. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A macskák szeretik a meleg helyeket, az enyémek a radiátoron szoktak feküdni, bármilyen forró is az. De plazmatévére nem fog felmászni, legalább is reménykedjünk. Az enyém még nem próbálkozott vele.:)
2009. márc. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
hogy mit fog csinálni ha plazmatévét veszel? majd egyensúlyoz.
2009. márc. 2. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz be melegvizes palackokat és dugd be a macskák párnája alá. Addig se lesz gondod.
2009. márc. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Az én macskáim is oda jártak, utána rászoktak a hűtő tetejére:D Most azt is lecseréltük, túl magas, ezért nem tudnak felugrani sehonnan.

Plazmára biztos nem fog ráülni, mert ott aludni nem tudna:D

Amúgy egyszer a kocsi tetején aludt az egyik, miután apám beállt a garázsba a héten, szóval lehet tényleg azért, mert meleg, de szerintem azért is, mert magasan vannak ezek a dolgok, és jól belát mindent:D


Egyébként egyszerű, rá kell csapni a kis popójára, amikor ott ül, egy idő múlva le fog szokni róla!:)

2009. márc. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém itt szokott velem szemben heverészni a monitor tetején, szeret "extrém" helyeken lustálkodni.
2009. márc. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
A plazmákat úgyis be akarják tiltani,mert túl sok áramot eszik :))
2009. márc. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is felül a tetejére, a radiátorra és a monitorra, még a szekrény tetejére is. Én is el tudom képzelni, hogy az első alkalommal felugrik, mert azt gondolja elfér, de aztán talál más helyet, csak nehogy megsérüljön az új TV-d!!
2009. márc. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha a tv magason van, akkor azért szokott rá, mert a cicák szeretik a magas helyeket.
2009. márc. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!