Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskát együtt tartani nyuszival?

Macskát együtt tartani nyuszival?

Figyelt kérdés
Van egy eléggé magának való macskám, illetve szerintem már megbékélt a világgal. Próbálkoztam, hogy más macskákkal játsszon, vagy valami, de utálja őket. Aztán születtek kiskutyáink, és behoztam neki egyet, és nagyon összehaverkodtak, szét sem lehetett őket robbantani, de a kiskutya elpusztult... szóval most arra gondoltam, hogy mi lenne, ha esetleg egy nyuszit vennék, össze tudnának barátkozni? vagy csak rá is fújna, mint a többi macskára, és az csak véletlen lehetett, h a kiskutyát szerette? (esetleg érezte, h beteg):S
2011. ápr. 12. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet,h.érezte,h.beteg de lehet,h.egyébként is megkedvelte volna!Nekem volt macskám és kaptunk kölcsönbe 2 hétre egy nyuszit.Elég jól el voltak!De hallottam már igazi nyuszi macsesz barátságról!Próbáld ki!Persze a nyuszi temperamentumától is függ ám!Sok szerencsét! :)
2011. ápr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én cicám nem jött ki a nyuszikkal. Fújt rájuk, és morgott.
2011. ápr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem menne, mert sokáig csak 2 embert tűrt meg körülötte, ha bejött vki más, akkor bemenekült a szekrény alá.. most viszont már nem csinál ilyet. Szóval némi pozitív változás megfigyelhető :DDD hamarosan dolgozom, és nem ártana neki vmi társaság. Ezért gondoltam egy nyuszira, nagyjából egyforma nagyok lennének. És láttam videókat is, h egy macska milyen jól eljátszik egy nyuszival ;) már csak azt nem tudom mit csináljak a nyuszival, ha nem jönnek ki :S
2011. ápr. 12. 14:09
 4/6 anonim ***** válasza:
mivel a macska ragadozó és a nyúl pedig növényevő így nem lenne jó vége.
2011. ápr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Minden macska más így nem nagyon tudok tanácsot adni, de azért elmesélem, hogy a mi macskánk (mikor még volt nyuszink) együtt volt a nyuszival, bár igazából csak a kerten osztoztak, és ők haverok sem voltak de nem is utálták egymást hanem egyszerűen csak megvoltak gymással és nem is érdekelte egyiket se a másik... :D
2011. ápr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én több évig tartottam együtt két macskát és egy nagy-nagy nyulat.:))

A macskákat néha idegesítette a nyúl de elviselték. Soha nem fújtak rá. Szerintem megpróbálhatnád őket együtt tartani.

2011. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!