Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Eltűnt a cicám...

Mit tegyek? Eltűnt a cicám már 3 hete.

Figyelt kérdés
10 éves fiu cica,volt,hogy elment hosszabb idore.nagyon hiányzik
2011. ápr. 12. 15:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de ha ennyi ideje eltünt akkor sajnos valahol valami baj érte.

Nem tudom milyen helyen laktok, nézz körül padláson pincében, illetve ha 'fiatalka' vagy még akkor jobb ha apukád teszi ezt meg.

2011. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

szia az enyém majd most lesz 5éves... és már 2hete ment el már volt olyan h elment 2hétre és visszajött ez les za második rmeélem hazajön reméynkejd én is ezt teszem

15/L

2011. ápr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
remélem még visszajon,hiányzik
2011. ápr. 12. 15:36
 4/17 anonim ***** válasza:

Ezt nem hiszem el.. miért kell elkeseríteni,mikor 60%-ig biztos vagyok benne,hogy nincs igazad(első válaszoló),tudom,hogy jót akartál de nagy valószínűséggel sok macskád nem lehetett.


Kedves kérdező:


Hiddj nekem! Sok macskám volt,sok is veszett el sajnos :( ,de a legtöbbet befogadta egy szerető család,szóval igazándiból nem is az hogy elveszett,csak elköltözött, Lehet,hogy valami baj érte,de gondolj arra,hogy lehet hogy nem elvégre nagy a valószínűsége ,hogy valahol az árnyékban pihen most. Sőt ,talán még vissza is jön,de ha nem jönne vissza ne keseredj :) Nekem is volt egy cicám,akit nagyon szerettem és elveszett,azt hittük valami b aj érte,de 2 évvel később egy háznál láttuk őt a fűben :P

2011. ápr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
11%

Ez nem kutya, ez egy macska. Egy macska 3 hétre nem tünik el, ha csak nem történik közben valami.

Ráadásul ez egy felnőtt macska, igy az is sansztalan hogy valaki befogadná (persze előfordulhat).

A macska visszajön ha vissza tud. Ha valaki befogadta (és ott jól érzi magát) akkor nem jön vissza. A kutya visszatér arra helyre ahol született és felnőtt (persze ha jól bántak vele) ha teheti, még akkor is ha az új helyen is jól bánnak vele.


Ha ennyi ideig nem jött vissza akkor sajnos meg kell barátkozni a gondolattal, hogy valami baj történt, esetleg nagyon elkóborolt és valaki befogadta ha igy megnyugtatóbb a történet.

De sajnos a leggyakoribb még nem is az hogy elüti egy autó mint azt sokan képzelik, hanem az hogy a szomszéd (vagy kettővel arrébbi szomszéd) kutyája kapja el.

Sajnos ez van.

2011. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy macskám, megellett aztán pár napra rá eltűnt. Előtte folyton követett mindenhova. Valami elvihette a kölykeit. Azt nem tudom vele mi lett. Faluban lakok. Volt egy kutyám kiskoromban, és csalánkiütéses voltam. Anyámék azt hitték a kutyára vagyok allergiás, és örökbe adták tanyára(accem)

, de pár nappal később ott állt a kapuban. Majd megszakadt a szívem h nem engedhettem be...:(

2011. ápr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló ez nnagyon durva sajnállom mi lett aztána kutyával?
2011. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem sok kandúr cicám volt, max idő 4-5 nap volt, amikor eltűnt. Kiderült, hogy egy perzsa cicának udvarolt.:D

Nos, 3 hétre nehezen tűnik el egy macska, lehet hogy valami baja lett, vagy befogadták, (az is lehet hogy bezárták valahová)...Azért tegyél ki képet róla az oszlopokra, így nagyobb lesz az esélye hogy megtalálják. Sok sikert!

2011. ápr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16:31 vok. Visszavitték, nem nagyon emlékszem rá. 4-5 éves lehettem
2011. ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekünk gyerekkoromba tűnt el a cicánk, valahol befoghatták, pedig sima cirmos volt. Kb. fél év múlva visszajött!
2011. ápr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!