Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Allerpet C-t rendelek, és a...

Allerpet C-t rendelek, és a postaköltség miatt társakat keresek. (? )

Figyelt kérdés
Kipróbáltam, tényleg működik, kb. 95 %-ban segít az allergián (mert azért takarítani kell mellette, de takarítással együtt tünetmentes lesz az allergiás!!). Viszont a postaköltség az Usa-ból kb. 4x annyi, mint maga a termék. Úgyhogy költségcsökkentésből közösen is megrendelhetnénk. Várom a jelentkezéseteket!! Kb. 6 $ a folyadék, és 25 $ a postaköltség. Mi korábban egy amerikai állatorvostól rendeltük, és nagyon bevált. Tehát, ha pl. ketten rendeljük, akkor 6 + 6 + 25 = 37 $ a költség, és ezt kétfelé osztjuk. Az árat erősen felkerekítettem, ennél kevesebb, szerintem. Háromfelé még jobb :)A lebonyolítást vállalom, Budapesten bárhol át tudom adni.
2011. ápr. 17. 02:10
 1/2 anonim válasza:

Nemválasz a nemkérdésre:


Nem tere-fere lapon vagyunk. Az ilyen bejegyzéseknek egy nagy apróhirdetéses vagy aukciós lapokon van a helye.


Holnaptól itt adja fel mindenki a hirdetését?


Mindig szívesen segítek azoknak akik kérdéssel fordulnak ehhez a honlaphoz. Megjegyzést a kérdés mivoltára nem szoktam tenni. Ha már egy ilyen lapra írtál, lehetőleg vehetted volna a fáradságot, hogy a közlendőd kérdéssé alakítod. (Nem egy zárójelbe tett kérdőjellel gondoltam)


Pl.: Kipróbálta már valaki az Allerpet C-t? Van olyan köztetek aki rendelt már vagy rendelni szeretne?

2011. ápr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a nemválaszt. Egy súlyos eg problémára keresek megoldást minden fórumon. És van egy megoldás, az egyetlen, amivel az emberi szerveztet nem terhelem, hanem a gócnál fogom meg a problémát. Sry, hogy sértem vele a "felhasználási feltételeid", de egyébként ennyit írhattál volna egy olyan témához is, amihez értesz, ahelyett, hogy engem savazol. Azért írtam ide a "nemkérdésemet", mert ezen a "fórumon" sokan érdeklődtek a lehetőség iránt. A e válaszodat pedig leszarom. :) :)
2011. ápr. 25. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!