Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány nap után lehet refundot...

Hanyat kérdése:

Hány nap után lehet refundot indítani ebayen? Ill a full refund-ba beletartozik a postaköltség is?

Figyelt kérdés
3 terméket rendeltem 3 különböző eladótól Hong Kongból 1 nap eltéréssel, mindhármat meg is jelölték még az nap, hogy postára adták stb. Egyik már alig egy hét után meg is jött. De a többi nem... Eddig is rendeltem Kínából, tengerentúlról stb sose volt gond, max 2 hét alatt ide ért. De most már lassan elérem a 20. munkanapomat és most már azt hiszem nem fog megjönni. Ráadásul az egyiknél drága volt a postázás is... Sokszor rendeltem már de ilyen, hogy nem jön meg valami tudom, hogy vissza lehet követelni az árat, de mikortól és meddig? Ezekre nem találom a választ. Köszönöm előre is.
2011. okt. 25. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Melyik oldalrol rendeltel?

Mar en is rendeltem parrol es van ahol qva lassu a posta.


Ha nincs rajta kovetes akkor imadkozz h megjojjon es az MPL ne nyulja be. De az is vagy 30-40 nap mire ideer.


Jah es multkor a vamos level megerkezesehez 10 munkanap kellett az egyik csomagomnal...

2011. okt. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jah am kerdesedre valaszolva benne kell lennie a "paypal refund policy" nevu mellekletben.


Nem emlekszem talan annyi van h 90 napIG lehet inditani.


Az eljaras soran amint lehet tedd magasabb fokozatba az egesz feljelentest es utana van 10 napja h bizonyitsa a feladast a masik fel.

2011. okt. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Először is köszönöm a válaszod!


Ebayről rendeltem, de ahogy írtam is soha nem volt gond, ha volt tracknumber ha nem, dehogy a Posta lenyúlná:O Ne már:S Vámosok elvileg nem szólhatnak bele, mert nem haladtam meg a 22 eurót egyik terméknél se…

És ha az eladó bebizonyítja, hogy ő feladta a terméket a postára, akkor keresztet vethetek a pénzemre végleg?

2011. okt. 25. 12:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: milyen mellékletben kellene keresnem ezt a paypal refund policy -t? Sehol se találom.
2011. okt. 25. 13:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Jahj bocsi. Nah szoval gondolom ebayen is paypallal fizettel.

Es a paypalod oldalan valami help opcional vagy hasonloknal.

En mar kaptam vissza toluk 140000 forintot, szal jol mukodnek.


MPL mifelenk mindent lop...


A csomag erteke vam szempontjabol meg ugy megy h minden ami benne van es plusz a postai dij. Most raszalltak a kis csomagokra is- mivel az allam most vamon keresztul akar pluszbevetelhez jutni- szal lehet bekerik a palirjait.

2011. okt. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jah es lehet refundot inditani ebayen es paypalon is, de ne indits mindketton, az tilos!


Ha a feladonak volt trackingja akkor a postan panaszt teszel.

Ha nem akkor egy postas orul az altalad kifizetett cuccoknak- valamelyiknek van mar 12 oraja tolem...

2011. okt. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, nem lettem igazából boldogabb. Ezt a hetet még kivárom és utána indítok refuset. Tényleg köszönöm!
2011. okt. 25. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!