Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet legkönnyebben...

Hogyan lehet legkönnyebben lefogyasztani egy cicát?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves ivartalanított lakásban tartott kandúrunk kb 7 kg.Hogyan tudnám fogyásra bírni?

Van melette egy nősténycica is,szintén ivartalanított,de nem túlsúlyos.próbáltuk már visszavenni a napi étkezési adagját de semmi eredmény.Segítsen akinek van ötlete!


2011. ápr. 17. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Diétás étrend, több mozgás, zsírszegény dolgok...
2011. ápr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
csak 2-3 naponta adj neki enni.
2011. ápr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-3 naponta? Az nem kínszenvedés neki? Már bocsi.
2011. ápr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Az állatorvos szerint a cicák nem bírják az éhezést úgy, mint a kutyák. Nekem is ez a gondom az egyikkel. Rendszeresen csökkenteni próbálom az adagot, de elég hangos ellenérzései vannak a terápia miatt.
2011. ápr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2-3 naponta?? Eddig rendesen evett, most meg 3 napig semmi...? az azért erős változás lenne hirtelen neki, meg gondolom nem a csontváz kinézet a cél... Diétás étel több mozgással..
2011. ápr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van olyan táp ami füvet tartalmaz és egyben fogyokúrás is mivel csak macskásba van ezért én olyat adok a kutyámnak de nem azért hogy fogyjon hanem mert fű van benne így nem öklendezik a szőrtől ami a macskáknál mégjobban előfordul(szőrcsomó) a táp(így nem eszi a kutyám a füvet): Friskies a neve rajta lesz a dobozon a fű néz utána boltokba!Intersparba kapható!
2011. ápr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Alkalmazz diétás étrendet és játssz vele sokkal sokkal többet!
2011. ápr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igazából nincs sok lehetősége mozgásra,mivel nem mehet ki.

Sokszor a másik elől is megeszi a kaját,ha nem vagyunk résen.-)

Amúgy egy ideig én is Friskiest vettem neki ami lakásban tartott macskáknak lett kifejlesztve,csak az utóbbi időben vettem vettem sokszor Whiskast.Gondolom ebben több a kalória is,nem?

2011. ápr. 17. 17:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, kivéve ha azt a füveset veszed meg amit írtam.
2011. ápr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!