Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fontos! 2 napja született...

Fontos! 2 napja született cicákat átlehet pakolni a mostani helyükről?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen találtam tegnapelőtt 4 kiscicát, akkor éjjel születhettek, tegnap óta már csak 3 van, de ma az egyikőjük olyan kis gyenge. Rossz helyen vannak, fázhatnak,éri őket a szél is. Az anyjuk nagyon vad, a főnökömet, nem nagyon érdekli. Mit csinálhatnék velük?
2011. ápr. 21. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Állatvédőknek nem tudnál telefonálni?Vagy hazavinni őket esetleg állatbarát ismerősnél elhelyezni?Gondolom azt tudod,hogy ha hozzáérsz a cicákhoz az anyjuk már nem fog foglalkozni velük mert megérzi a te szagodat/illatodat a piciken.Na meg az anyja mindenképp találja meg őket ha mégis átköltöztetnéd őket.Gondolom neked is az a célod de azért kérlek próbáld őket biztonságos helyre szállítani.És légyszíves írd meg,hogy hogyan oldottad meg a helyzetet!Köszönöm előre is!
2011. ápr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most nincs itt a főnököm, gyorsan szétnéztem hová lehetne rakni őket, a nem használt garázsra gondoltam, oda az anyjuk is be tud menni. Találtak gumikesztyűt, azzal vinném át, csak iszonyú vad az anyjuk. Ha csak oda megyek már fúj, és kapkod felénk. Ezért hazavinni sem tudom, ráadásul itt nőtt fel a macska, szerintem visszajönne. Állatvédők erre nem igazán vannak, faluban vagyok, és egyből lebuknék, ha valami van, mert tudják, hogy én vagyok nagy állatvédő. Megpróbálom majd átvinni őket, hátha nem lesznek itt ebédszünetben.
2011. ápr. 21. 10:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is voltak régen kismacskáink, amikor befogadtunk egy kóbor cicát, akiről később derült ki, hogy már terhes. De én nem tapasztaltam ilyesmit, hogy nem látja el őket, ha megérzi rajtuk az emberszagot. Pedig szülés után rögtön áttettük őket tiszta helyre, és később is gyakran voltak kézben. Persze óvatosan.

Talán vinnék nekik ételt, és körbekérdeznék, kell-e majd később valakinek macska. A legközelebbi menhelyet értesíteném a helyedben (végszükség esetén). Ne foglalkozz vele, ki mit mond. Csak a saját érzelmi szegénységüket bizonyítják ezzel. A macskák sorsára gondolj, és arra, hogy később nagyon fog bántani, hogy hagytad magad pár buta embertől befolyásolni.

2011. ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem pár buta embertől tartok. :) Viszont a munkahelyemre szükségem van, a fő-főnököm pedig a polgármester, szóval nemigen játszhatok vele. Gazdája már lenne a kicsiknek, mert az ott dolgozóknak, és az arra járóknak is megtetszettek. A munkatársam azt mondta délután átrakja őket, ha nem jön össze, akkor én reggel. Saját macska nem hagyja ott, de idegen macskánál valószínű, ráadásul ez a mami félelmetes. :D
2011. ápr. 21. 17:57
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap átrakták a cicákat, de visszavitte az anyjuk. Ma reggel már csak 2 cica van. :(
2011. ápr. 22. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!