Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen parazitàkat...

Milyen parazitàkat ismersz, jelek, tûnetek? Melyikkel volt eddig gondod, hogy oldòdott meg?

Figyelt kérdés

Légyszi részletesen ìrjàtok meg, ha van idôtôk kedvetek! A legapròbb részlet is fontos lehet, sjanos màr nem tudok mire gondolni, az orvos meg csak talàlgat.. Ha nem mùlik a baj, akkor elkàbìtjàk mintavételhez, de addig még tôbb mint egy hét van vissza, addig gyògyszert kap, de nem javul semmit, sôt!!

Màtòl RC tàpot eszik, hogy ha a kajàval van gond, akkor ezzel tuti nem lesz, de azt se tudom, hogy esetleg ennek mennyi idô alatt kellene kiderûlnie...

Kôszônôm elôre is ha segìtôkész vagy!!


2011. ápr. 23. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

de mi a baja? Mik a tünetek? és miért találgat az orvos? leletek, vizelet vérkép, bőrkaparék és utána diagnózis. nem egy hét múlva hanem azonnal.

szerintem sürgősen menj más orvoshoz.

2011. ápr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A tûnetek: vakarja magàt a nyakàn és a lapockàjàn, sebesre.. Azonnal mentûnk az orvoshoz, aztàn elôszôr azt mondta bolha allergia, kaptunk krémet, nem hasznàlt, azutàn gyògyszert kaptunk allergiàra, nem hasznàl... Most nem tudom hova vinni, majd csak a jôvô héten, akkor fogjàk kàbìtani, mintavétel miatt... Pont azt nem akartam megvàrni, ìgy is utàlja az orvost...

Volt màr gond ételallergia miatt, szòval mostantòl semmi màst nem kap csak Royal Canint, ha megint ez a baj, akkor el kell mùlnia, ha meg nem ez, akkor legalàbb tudjuk, hogy nem ételallergia, hanem valami màs...

Nekem akkoris parazita gyanus a dolog, ezért is a kérdés, de arra nem vàlaszoltàl... Nekifutsz még egyszer?

2011. ápr. 23. 16:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Szegény! Lehet beltenyészetből való a cica. Ivartalanítsátok, ha még nincs. Mielőbbi gyógyulást!
2011. ápr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!