Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki tud ilyen szörnyű dolgot...

Ki tud ilyen szörnyű dolgot művelni?

Figyelt kérdés

[link]

:'(


2011. ápr. 25. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ahogyan írták a belinkelt lapon, roma gyerekek... szerintem ez mindent megmagyaráz... ez magyarország, ők az emberekkel is azt csinálnak, amit akarnak, szerinted az álatokkal ez másképp van?
2011. ápr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

roma gyerekek voltak...hol a kérdés? le van írva a válasz a cikkben.

kb ugyanazt művelném azokkal a szemét kis patkányokkal amit ők műveltek a cicával...

2011. ápr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell itt még szépíteni a helyzetet azzal, hogy romázzuk őket? Cigányok és kész... Nehogy még mi kérjünk bocsánatot.
2011. ápr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért, ha már gyerekkorában ilyeneket csinál valaki, milyen felnőtt lesz belőle vajon?


És engem nem érdekelne, hogy gyerekek, úgy megbüntetném őket, hogy ha csak macskát látnak, összepisiljék magukat. :@

2011. ápr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát mindenki tudja,hogy milyenek a cigányok,de az állatok mások.azért lehetne bennük annyi érzés,hogy ezt a szerencsétlen kismacskát nemtemetik el élve úgy,hogy már amúgy is szenved.:'(
2011. ápr. 25. 12:28
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, rengeteg ilyet csinálnak a cigányok...

Szerintem aki képes bántani egy állatot - legyen akár egy hörcsög - az a szememben nem ember...


A szomszédunkban van egy néni, aki agyonüt minden macskát aki átmegy hozzá. Szerintetek ő ember?...

Szerencsére a mi cicáinkat nem meri bántani. Ott ütném én is agyon a nénit ha hozzáér a macskámhoz (meg is mondtam neki..)...

2011. ápr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
:'((((((((
2011. ápr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem emberek, a társadalom alja, söpredéke. Nem érdekelne ki mit gondol, ha rajtam múlna fellógatnám mindet, senkinek hiányoznának.
2011. ápr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek azok akik pár év múlva emberekkel teszik ugyanezt. Én kitelepíteném az összeset valami lakatlan szigetre, éljenek egymás közt ahogy akarnak minket meg hagyjanak békén.

Akit szórakoztat egy élőlény szenvedése az nem normális.

2011. ápr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

egyesével törném ki az ujjukat és a kést szép lassan tenném beléjük addig szurkálnám mindegyiket .

láttam olyat is ahol a nyuszira rátettek egy üveglapot és úgy ült rá 1 kinai csaj és szétvágta,szétlapíttotta a nyuszit és ők nevettek..3csaj..


elegem van már ezekből..:(

2011. ápr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!