Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyávog folyamatosan a...

Miért nyávog folyamatosan a cicám?

Figyelt kérdés

tudom,mert cica:)de mégis(komolyan)

most lehet kb. 1 éves és kislány!

az a gondom,hogy régen alig lehetett hallani a hangját,most meg örökké jön utánam nyávogva,leül mellém és nyávog, ha szám.gépnél ülök,leül az egér mellé és néz néz és nyávog!mindezt olyan keservesen teszi hogy azt hinné az ember,h rögtön megáll az élet!

Enni kap rendesen,a helye is mindig tiszta,foglalkozva is van vele sokat,van egy kisfiam,gondolom az elárul mindent:)és én is sokat simogatom,meg játszom vele!

valaki tud nekem írni vmit,h mégis mi lelte most a cicámat?miért nyávog oylan sokat keservesen?már tehetetlen vagyok!


2011. ápr. 27. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert tüzel. Tessék elvinni ivartalanításra és abba fogja hagyni.
2011. ápr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A cicád ivarzik.Ez menni fog egész nyáron kicsi kihagyásokkal. Vedd fel a kapcsolatot az állatorvossal és ivartalaníttasd, amikor szünet van két ivarzás között.
2011. ápr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
tüzel. Lehet vinni ivartalanítani. Ha nem képes lesz folyamatosan tüzelni.
2011. ápr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem történt semmi olyan dolog az életében, amit "traumának" élhetett meg, akkor a párzási időszak miatt lehet. Valószínűleg abba hagyja, ha ivartalanítod.
2011. ápr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

ivartalanítva van a cicám!

mikor befogadtuk pár hónapja,vemhes volt,megszülte a piciket(persze a kicsik nem élték túl sajnos,mert a cicum még kicsi volt,ahhoz h egészséges cicákat szüljön) és mikor ez megtörtént,az állatorvossal ivartalanítottuk,h pont ez ne legyen,ami most van!

szóval a tüzelés kilőve,mert elvileg nem tüzelhet!

vagy igen?

ha ez nem tüzelés,akkor mi lehet még azon kívül?

2011. ápr. 27. 19:48
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha bent maradt véletlenül egy pici darab petefészek, akkor nyugodtan tüzelhet. Hallottam már nem egy ilyen esetről sajnos.
2011. ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

régen volt egy cicum,még gyerekkoromban és emlékszem rá,h amikor Ő tüzelt,akkor mindig "mutogatta" a popóját,fura doromboló-morgó hangot hallatott!!

de a mostani kiscicám semmi ilyet nem csinál,csak folyamatosan nyávog,nyávog és nyávog!

nemtom,lehet tüzel...de akkor tök jó h szép kis pénzt fizettünk az állatorvosnak,h ivartalanítsa rendesen!

arról nem is beszélve,h mennyit szenvedett/szenvedtünk utána mire helyrejött a drágám!és mindez hiába,mert lehetséges h nem csinálta meg rendesen!!hát...marha jó!:-S

2011. ápr. 27. 20:12
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ha tudod mi a különbség a 2 hang között, akkor lehet, hogy nem tüzel. Akkor viszont valami baja van. Eszik rendesen? széklete rendben van? féregirtás megvolt? fogai rendben?
2011. ápr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%

na azt nem hiszem,h. az lenne a gond,h. nem lett ivartalanítva rendesen, sztem ez hülyeség...


azt hallottam h ivartalanítás után még inkább vágynak a szeretetre, odafigyelésre, lehet,h. ezért.

2011. ápr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

rendesen eszik,azzal nincs gond:) széklet nemtom h mi a normális,naponta 1* minimum van,de van mikor 2* is!

fogai is okésak,legalábbis az orvos nem talált semmi gondot vele!!féregírtás?azzal viszont nemtom hogy állunk,mert nemtom h milyen időközönként kell csinálni!utoljára,akkor volt,mikor hozzánk került(kb. 3-3.5 hónapja)

2011. ápr. 27. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!