Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyávog folyamatosan a...

Miért nyávog folyamatosan a cicám?

Figyelt kérdés

tudom,mert cica:)de mégis(komolyan)

most lehet kb. 1 éves és kislány!

az a gondom,hogy régen alig lehetett hallani a hangját,most meg örökké jön utánam nyávogva,leül mellém és nyávog, ha szám.gépnél ülök,leül az egér mellé és néz néz és nyávog!mindezt olyan keservesen teszi hogy azt hinné az ember,h rögtön megáll az élet!

Enni kap rendesen,a helye is mindig tiszta,foglalkozva is van vele sokat,van egy kisfiam,gondolom az elárul mindent:)és én is sokat simogatom,meg játszom vele!

valaki tud nekem írni vmit,h mégis mi lelte most a cicámat?miért nyávog oylan sokat keservesen?már tehetetlen vagyok!


2011. ápr. 27. 19:29
1 2
 11/13 anonim válasza:
61%
Az én 1,5 éves ivartalanított szobacicám is egyfolytában nyávog, amióta kijött a jó idő. Vele is van foglalkozva, kap enni, tiszta az alom, és mégis. Általában hajnalban 3 óra felé kezdi, egész reggelig. Délelőtt még elvan, 11-16 óra között alszik. 17 óra körül meg kezdődik a nyávogás, szinte egész este.
2011. ápr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
25%
Ha benti cica, valószínúleg kifelé vágyik.
2011. ápr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az emberekkel ellentétben egy macska nem tudja elmondani neked, ha nem érzi jól magát, fáj valamije.

Lehet, hogy így próbál neked jelezni, hogy segíts rajta valahogy. Nem nagy fáradtság elvinni a dokihoz és megnézetni, vagy legalább megereszteni egy telefont.

2011. ápr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!