Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Két fekete-fehér macseknak...

Két fekete-fehér macseknak milyen színű kicsinyel lehetnek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy csak fekete-fehér kicsik lehetnek, vagy lehet tiszta fekete vagy tiszta fehér cica is?
2011. ápr. 27. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Persze, lehet foltos is de egyszínű is.
2011. ápr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen bármilyen színkombináció elképzelhető.


Nekem szürke cicám van, fehér lábbal, neki volt már fekete, szürke, vörös, majdnem tiszta hófehér (farkán volt egy szürke bojt), teknőctarka, és most kíváncsian várjuk, milyen cicákat "koktélozott" össze az utcabeli kandúrokkal. :)

2011. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

A kérdést úgy értettem, hogy az anya és az apa cica is fekete-fehér.

2011. ápr. 27. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Értjük persze, de azért is irtam, hogy attól még lehet egyszínű kölyök is, mondjuk sima fekete, vagy fehér...vagy olyan tarka is, mint a szülők
2011. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát a szülők ismerete nélkül azt kell mondjam, hogy akármi kijöhet. Bármelyiknek lehetett csomó vörös az ősei között, meg cirmos, meg teknőctarka, meg hupilila, és akármelyik kiütközhet a kicsikben.
2011. ápr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!