Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Láttatok már ilyen macskát?...

Láttatok már ilyen macskát? Ligert?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Liger= Lion(oroszlán)+ Tiger

Nemrég láttam egy dokumentumfilből egy részletet, és ott mutatták. Nem hittem a szememnek.

Mit szóltok hozzá? Egy, még kölyök példány kb:500kg-ot nyom.


2009. márc. 6. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egyszerre tartom eszméletlenül szépnek és tartom a nyomorék emberi társadalom belerondításának a természetbe.
2009. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tényleg szép, csak fura, hogy mind ilyen kövér. Sajnálom én is, hogy így kikisérletezték, és nemértem, hogy mitől ilyen extra nagy...
2009. márc. 6. 20:52
 3/13 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

itt a 2. már egy kölyök tigon.

2009. márc. 6. 20:59
 4/13 anonim ***** válasza:
6%

Élőben még nem láttam.


Viszont azt nem értem mit sajnálsz rajta, kb annyira kisérletezték ezt ki, mint az öszvért, ha ugy tetszik egy természet által gyártott hibrid, az embernek csak annyi szerepe van, hogy összezárja a két fajt.

2009. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

21:03

Mikor lenne normálisan együtt egy tigris és egy oroszlán? na ugye.

Tehát a drága Természet nem épp így tervezte.

2009. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
én még régebben láttam egy dokumentumfilmet róluk, a liger spec nem tetszik de a tigon az nagyon is, gyönyörű állat
2009. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

21:07nek

Látom nem érted. Ha pl: egy ember megpróbál szaporodni egy kutyával, nem fog menni, nem leszenk utódok, mivel túl távoli rokonok, genetikailag nem kompatibilisek. Ezzel szemben itt van egy oroszlán és egy tigris, akit ha összezársz utód születik. Azért, mertbár nem egy faj, de elég közeli rokonok. Ez pedig természetes út, nem mesterséges megtermékenyítéssel jött létre. Ha én létrehozok egy kecske-tehén hibridet, mint azt a kínaiak tették nemrég, na az lesz a nem természetes.

2009. márc. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A Liger egy érekes lény... szerintem gyönyörű! ha 2 lábra ágaskodik akáz 5m is lehet... 4 lábon állva pedig van amikor fejmagasságban van az emberrel... ám nem lenne életképes a vadonban mivel olyan nagy a teste hogy hamar lefáradna a zsákmány kergetése közben
2009. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

21:55

akkor sem járja... ilyne kis dolgoknál kezdődik, hogy végülis kinek ártunk? de aztán egyre vadabb dolgok születnek... nem vagyunk mi Isten, hogy új fajt kreáljunk

2009. márc. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Most van egy ilyen Győrben. Jó lenne egyszer megnézni, nagyon érdekes lehet.
2009. márc. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!