Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A lakasban macskat tartok...

A lakasban macskat tartok szoktak megfürdetni a macskat a fürdökadban? Ha igen, eleg Domestosos vizzel atmosni es ezzel fertötlenitve van?

Figyelt kérdés

Ugy ertem, a normal=embernek valo fürdökadban.

Nemreg költöztünk, es az elözö tulajnak macskaja volt. A fürdökadban (is) vannak felkarmolt nyomok sajnos. Ha ebben macskat fürdettek, ezek utan beleültetni a kisgyerekemet - tölem olyan idegen, kicsit kiraz a hideg, mert nekünk sosem volt semmilyen allatunk, en meg abban nöttem fel, hogy az allat udvarba valo...

Vagy hogy van ez macskat tartoknal? Macska utan mivel mossak ki?


2011. okt. 21. 20:28
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
89%

jézus azt hittem, a macskát akarod domestos-szal megfürdetni.:D


ha ezzel fertőtleníted a kádat, bőven túlteljesítetted a feladatot.:)

Amúgy állattól nem kaphat el annyi mindent a kisgyereked, mint az előző lakótól... (pl. gombás fertőzés)


Inkább amiatt fertőtlenítsd...

2011. okt. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
68%
Én együtt fürödtem a macskáimmal..imádták a vizet.Kitiltani meg nem akartam őket.Utána kifertőtlenítettem a kádat.Ja akkor még nem volt gyerek.Persze amikor lett akkor nem fürödhettek a gyerekkel.De minden fürdetés után fertőtlenítettem.
2011. okt. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
18%

Hogyan fürdessünk meg egy macskát


1. Alaposan tisztitsd ki a WC-t.

2. Adj megfelelo mennyisegű sampont a WC vizehez, es nyisd fel mind a ket fedelet.

3. Keresd meg a macskat, es csillapitsd le, mikozben a mosdoba viszed.

4. Egy gyors mozdulattal tedd a macskat a WC-be, es zard le mindket fedelet. (Lehet, hogy szukseges lesz a fedelre allnod, nehogy megszokjon.) A macska onmagatol fel fogja kavarni a vizet, es bo habot fog verni. Ne torodj a zajokkal, amik a WC-bol jonnek, a macska valojaban elvezi ezt.

FIGYELEM: Vigyazz arra, hogy a testednek semmelyik resze ne keruljon kozel a WC szelehez, mert a macska karmai majd kinyúlnak, hogy barmit elkapjanak.

5. Oblitsd le a WC-t 3-szor vagy 4-szer. Ez egyben az "Eroteljes mosas" es az "Oblito" fokozat is, amirol azt talaltam, hogy nagyon hatekonyak.

6. Valakivel nyittasd ki a kulso ajtot, es biztositsd, hogy senki ne alljon a WC es a kulso ajto kozott.

7. Állj a WC moge, olyan tavol, ahogy csak tudsz, es gyorsan nyisd ki mind a ket fedelet.

8. A most mar tiszta macska kivagodik a WC-bol, kirohan, aholis magátol megszarad.

2011. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
A macsek nem tudja összekarmolni a kádat. :O
2011. okt. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
A macska szerintem sem tudja a kádat összekarmolni.De domestoszos fertőtlenítés tökéletesen elegendő.
2011. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
47%

:D:D:D:D:D:D a 3. válaszoló válaszán sírok a röhögéstől:D:D:D:D:D:D

majd kipróbálom.

itt ül a vállamon az egyik cicám, érdekes módon nyugtalanul fészkelődik, mióta elolvastam a tuti fürdetési technikát...:D

Biztos örömében...:D

2011. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

3., a kerdes komoly! Egyebkent egy 4 eves gyerekük is volt, akkor gyerek, szülök, macska, mindenki ugyanabban a kadban fürdik?! Milyen gyakran fürdetik a macskat?


Köszönöm a hasznos valaszokat. Eleg Domestoszos vizzel kifertötleniteni vagy beleönteni a tömeny Domestost?

2011. okt. 21. 20:50
 8/45 anonim ***** válasza:
68%
Dehogy fürdetik a macskát!Semmi szükség rá...A karmolás lehet attol hogy a cica ott játszott bár nem tudom menyire tudna összekarmolni egy kádat.Az én cicám imád ugrálni,csúszkálni,játszani a kádban de nincs összekarmolva :)
2011. okt. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

Az ajtokon, a szobaban a padlon is karmolasnyomok, a falon egy helyen sötet üveglapot ragasztottak, hogy eltakarja a nyomokat. (Gondolom, karmolasnyom?) Es a fürdökad is serült, több helyen karmolasnyomok. A feher felület itt le van "kopva" vagy hogy is mondjam...

8 eves lakas egyebkent, minden berendezes 8 eves.

Meg nem tertem magamhoz a sokkbol, elnezest, ha összefüggestelen lennek...

Tehat tömeny Domestos vagy eleg a Domestosos viz?

2011. okt. 21. 20:58
 10/45 A kérdező kommentje:

20:55 szerint nem kell a "szobamacskat" fürdetni, a 2. valaszolo pedig azt allitotta, együtt fürdött vele. Most akkor honnan tudjam???

A kerdes teljesen komoly!

A fökerdesen kivül meg erdekelne, tömeny Domestos vagy Domestoszos vizzel fertötlenitsem? Ez is teljesen komoly.

2011. okt. 21. 21:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!