Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet hogy vak a kiscicám?...

Lehet hogy vak a kiscicám? 2hetes és nem nyílt ki a szeme mint a testvéreinek, hanem gennyes, be van gyulladva, hiába kamillázom.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 19:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%

kamillázás után egy kis tetran kenőccsel is kend be neki , reggel és este.

hátha segít.

2011. ápr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
53%

kend be neki testápolóval :D


nem amúgy lehet, hogy vak vidd el dokihoz

2011. ápr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kenegetném össze-vissza mindennel, hanem megmutatnám őt egy dokinak. A kamilla meg egy jó kis bacinak annyi, mint halottnak a csók.....
2011. ápr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Tényleg megérné megnézetni egy orvossal, nehogy visszafordíthatatlan baja legyen a kis szemének.
2011. ápr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
mindenképpen vidd el dokihoz az én cicámnak is ez volt és a doki azt mondta hogy ha 2 napal később viszem megvakult volna olyan bacit kapott nekünk lekezelte a doki és nem is tudom mien kenőcsöt adott rá de mindenképpen vidd el az én cicám most már 1 éves és teljesen jól lát és virul :D
2011. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Neomycin tartalmú szemcseppet vegyél neki. Lehet kapni állatpatikában, de ha nincs ilyesmi a közeletekben, humán gyógyszertárban is adnak. A kamilla nem antibiotikum, gennyes gyulladásra annyi, mint halottnak a csók. A cica szeme a váladéktól van összeragadva, azért nem nyílik ki. A kezeddel finoman húzd szét, utána cseppents bele!
2011. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
holnap irány az állatorvos, csak úgy sajnálom szegénykét, hogy nem tudok neki segíteni:(
2011. ápr. 28. 19:56
 8/23 anonim ***** válasza:
A kenőcs nem praktikus kiscicáknak, mert nem tudod steril helyen tartani őket, és abba minden vacak beleragad. Az én cicám szeme csak még jobban begyulladt tőle. A szemcsepp viszont tökéletes. Arra vigyázz, hogy a tünetek 1-2 nap alatt elmúlnak, ennek ellenére legalább 5-6 napig kell napi háromszor cseppenteni.
2011. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

kamilla gyulladáscsökkentő!

és nagyon jó ilyen esetbenen , de a tetran is igen hasznos!

volt pár kiscicám a nőstényeim mellett :))


ha nincs felpúposodva a szeme, nem hinném, hogy baja lenne.

felpúposodást értem ezalatt, hogy a kinyílatlan szeme alatt begyűlt a genny. volt 1x nálunk ilyen is, de sikerült a végére rendbe tenni.

2011. ápr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
kinyitni nem igazán tuja,csak résnyire.sajnos napról napra egyre csúnyább,ma már gennyes is volt.
2011. ápr. 28. 20:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!