Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hónapos Németjuhász kutyám...

10 hónapos Németjuhász kutyám szeme nagyon csipás, már 1 hete kamillázom, de nem javul. Mitől lehet ennyire csipás? Mindenképpen állatorvoshoz vigyem?

Figyelt kérdés
2008. júl. 29. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyámnak is csipásodott a szeme, nekem azt ajánlották, hogy cseppentsek bele rendes szemcseppet, és elmúlik. Nekem bevállt, és ha havonta egyszer ezt megismétled, akkor valószínüleg javul a helyzet.
2008. júl. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
El kéne, mert ezek szerint valami komolyabb kórokozó lehet benne. Mindenképpen orvos írja fel a gyógyszert, ne kezd el magadtól semmivel kezelni, mert egy rosszul megválasztott szerrel többet árthatsz, mint használsz.
2008. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A kamilla nem minden szem bajra jó! Val.szeg valami komolyabb gond lehet a szemével. Feltételnül fordulj állatorvoshoz!

Wanda

2008. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

A rottweiler kutyámnak is ugyanez volt a baja.

Vidd el állatorvoshoz, mi is ezt tettük, és utána nem lett semmi baja.

2008. aug. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szia, a kamilla mindenre jó, de erre nem sőt. Ha megkérdezed az állatorvost ő is mondani fogja hogy a kamilla erre nem jó, sőt tönkre fogod tenni a szeméd, tpasztalatból mondom, sajnos én is így jártam, tanács kérés nélkül, azonban itt van öregen a kutya és teljesen tönkre tettem a szemét ezzel, persze az orvosa is lecseszett hogy hogy lehetek ilyen hülye. Szóval ha rám hallgatsz akkor azonal hagyd ezt abba nálla, lehet venni alapból ilyen szemtisztító folyadékot, nekem kis yorkim van neki is ez a baja, és ez bevált!
2008. aug. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
SZIA. az én kiskutyám 4 honapos mult és szintén csipásodott 2 napig kamilláztam de most elvittem dokihoz és kötöhártya gyulladása van kiderült. minden féle képp vidd orvoshoz. cseppet irt fel neki. igaz nem 1xrü cseppenteni . de meg kell gyogyulnia.
2009. febr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!