Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Reggel arra ébredtünk, hogy...

Reggel arra ébredtünk, hogy csipás a szeme, és a pillái össze vannak ragadva! Kamillázom már. Sétálni igy ne menjünk igaz?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem vinném a helyedben. Nem írtad mennyi idős a baba, ha még szoptatod, akkor anyatejet csepegtethetsz a szemébe, nekem a gyerekorvos és a védőnő mondta, hogy ezt csináljam, ha csipásodik. Ugyanígy, ha szörcsög az orra.
2010. dec. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tápszeres...
2010. dec. 3. 13:17
 3/7 A kérdező kommentje:
És másfél hónapos
2010. dec. 3. 13:18
 4/7 anonim ***** válasza:
vidd el dokihoz.lehet kötőhártya gyulladás,az meg fertőző,és gyógyszer kell,nem elég a kamilla.
2010. dec. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mosd ki kamilla teával a szemét, és vidd el orvoshoz. Az én kislányomnak is volt már begyulladva a szeme.
2010. dec. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy én nem vagyok híve annak, hogy elhessegessük a problémát, de most azt mondom, hogy nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. Nem biztos, hogy kötőhártya gyulladás. Az én kisfiam előszeretettel nyúlkál a szemébe és ettől szokott csipás lenni a szeme. először, mikor megláttam én is azt hittem, hogy baj van, de aztán megláttam, hogy mit művel: szopni akarja a hüvelykujját, de a többit nem csukja be, hanem ki van nyitva az összes és sokszor a szemében turkál velük, azóta ragad össze a szeme. Kamillázni persze kamilláztam én is, és kimentünk sétálni is, hiszen ez nem betegség. Mondom, nekünk ez volt. Hogy neked mi lehet, azt te tudod jobban.
2010. dec. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az én kisfiam is dettó ugyenezt müveli:)! Felhivtam a védőnénit ő azt mondta ha sulyosbodik vigyek el dokihoz, addig meg kamilla...! De javul...Remélem segit a kamilla.
2010. dec. 4. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!