Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szilikonos alom is össze...

A szilikonos alom is össze csomósódik? Hogy kell használni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csomósodik össze. A vizeletet felszívja, látni lehet, ahogy lassan elszíneződik az egész. Időnként össze kell keverni. Az ürüléket kell csak kiszedni belőle. Egy macskánál elég havonta cserélni. A legjobb alomfajta, csak elég drága, de a kényelem miatt megéri. És nem utolsó sorban teljesen szagtalan!
2011. ápr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hogy tudom a régiről átszoktatni?

Tegnap probáltam de csak pisilni volt hajlandó bele!!

2011. ápr. 29. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Keverd fele-fele arányban a régivel.
2011. ápr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a fressnapfban veszem a cats best neveztű ökobigyó almot ami préselt fa szerűség. Nekem ez vált be a lagjobban. Nagyon jól csomósodik, nem büdös, 4-6 hétig jó egy macskának és 2500HUF, ja, és lehúzhatod a wc-n!!!. Alomból tényleg nem érdemes olcsót venni, mert ugyanannyi a vége, mivel gyakrabban kell cserélni és még büdös is. A szilikonossal az a baj h nem minden macska hajlandó belecsinálni, gondolom mert csillog meg hasonlók, és nem szép látvány a pisitől sárgult alom, ha a zárt az alom akkor persze mindegy. Remélem segítettem
2011. máj. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!