Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A dm-es alom milyen?

A dm-es alom milyen?

Figyelt kérdés
És mivel kettő félét láttam, megírnád, melyiket használod? a drágábbat, vagy az olcsóbbat? Köszi
2011. okt. 26. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Macskaalom? Én nem használok macskaalmot.
2011. okt. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én az olcsót :D de nem csak annyi van! Van több is raktárban csak meg kell kérdezni..
2011. okt. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de az eredti kérdés az, hogy milyen, tehát meg vagy-e vele elégedve, milyen gyorsan büdösödik...stb. Köszi
2011. okt. 26. 14:59
 4/5 anonim ***** válasza:

A kettő közül az egyik csomósodós alom ( a kisebb kiszerelésű azt hiszem) a másik nem csomósodik. Próbáltam mind a kettőt, az utóbbi azért nem tetszett mert nem csomósodik, az első az tetszett, de drágának találom. Nem sokkal drágábban vettem most szilikonos almot, 2hete csak a csomagokat szedtem ki belőle, a pisit nem, és nem büdi meg semmi, még egy hetet minimum kibír. :)

www.webkutya.hu ingyen kiviszik neked. :)

2011. okt. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az olcsóbbikon, furcsa módon semmi büdöset nem vettem észre, nem csomósodik annyira. A drágábbikat is kipróbáltam, de mindegyikkel meg vagyok elégedve :)
2011. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!