Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Aldis Shah vs. Sparos alom?

Aldis Shah vs. Sparos alom?

Figyelt kérdés
Jelenleg az Aldis Shah almot használom, én elvagyok vele, mivel első cicám, első alomválasztásom, így nem "szoktam hozzá" a jobbhoz. És őszintén nem is akarok :D Diák vagyok, így a 700Ft-os ár nekem tökéletes, főleg, hogy nincs máshoz viszonyítási alapom. De sok helyen olvastam, hogy a Sparos szintén olcsó alom még jobb, és elgondolkoztam a váltáson. Aki ismeri az egyiket, másikat írna tapasztalatokat? Köszönöm.
2011. okt. 27. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már próbáltam a sparosat. Semmi extra de nem emlékszem rá, h kirívóan rossz lett volna v ilyesmi...
2011. okt. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a sparos Budget is nagyon jó, de magam sem tudtam eldönteni, hogy Shah vagy a Budget jobb-e. Így mindig olyat veszek, amelyikbe épp megyek:)
2011. okt. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azért gondolkozok én is a váltáson, mert a Spar üzletei sokkal közelebb vannak hozzánk, és gyakrabban megyünk oda vásárolni :) Míg Aldi csak egy van nálunk, és oda csak akkor megyek, ha alom kell :D
2011. okt. 27. 19:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Válts nyugodtan:)

Ha mindenképp döntenem kellene, hogy melyik a jobb, a Sparost mondanám:)

2011. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Aldis Shah alom nem porzik ugyan, de rettentően büdös. Semennyire sem köti meg a szagot. A teljesen "szűz" alomba belepisil egyet, kotor rajta párat, és máris terjeng a lakásban az elviselhetetlen szag. A Claude nem csomósodik rendesen, saras, büdös, porzik. Nekünk a Tesco-s (a picit drágább, kb 700Ft/5L) jött be. Egyáltalán nem volt büdös, rendesen csomósodott, és nem porzott különösebben.
2016. jún. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!