Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan weboldal, ahova...

Van olyan weboldal, ahova örökbeadási hirdetést tudnék feladni (3 kiscica)?

Figyelt kérdés
Kicsivel több, mint egy hónapja született 3 kiscicánk, de sajnos anyagi okokból nem tudjuk őket megtartani, pedig nagyon szeretjük őket, de el kell ajándékoznunk őket. Tudtok olyan weboldalt, ahol könnyen találnék gazdit nekik? És ha valaki tud ilyet, abban is segítene, hogy miket kell oda kiírni? Képet gondolom fel kell tenni, az már van bőven! Előre is köszönöm a segítséget!
2011. máj. 1. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

1 ivartalanítás (ne mondd, hogy drága, mert sok az akció ill az alapítványi támogatás, a mi macskánkat 3000-ért ivartalanították)

2 valószínűleg a nyakatokon marad

3 teszvesz/vatera/expressz/facebook

2011. máj. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy kandúrt ESETLEG ivartalanítok háromezerért, de nőstényt aligha... Nyilvánvalóan a kérdezőnek nőstény macskája van.

Teszveszre és Vaterára mindenképp rakd fel őket, itt van egy példa, hogy miket lehet a hirdetésekbe írni:

[link]

Anno az egyik cicámat a Teszveszen keresztül fogadtam örökbe.

2011. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát erre én is csak azt tudom mondani,h nem véletlenül mondjuk mondják el minden helyen, és nem egyszer, nem kétszer,h ivartalanítani kell!!!!

Szerinted, hány pont a te esetedhez hasonló ember van még?

Macskák ezreit ölik meg,rakják ki, mert nem kell.

Mindent megoldana az ivartalanítás.

Olyat oldalt, ahol könnyen találsz neki, olyan nincs.

A legtöbb embernek vagy van macskája, vagy nem is kell.

Csak azt tudod tenni,h minél több helyre, és kitartóan, idővel csak elviszik.

Én is pár hónapja találtam egy kis cicát, nálunk volt 3 hónapig, mire tudtam neki gazdit találni, igaz én beoltva,féregtelenítve adtam oda, mert menhelyre nem volt szívem beadni.

Szóval idővel és szerencsével biztos találsz valakit.

Netboard, express, facebook, találtcica.org,gazditkeresek.hu, és hasonló helyeken.

2011. máj. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
első vagyok, NŐSTÉNY macskám van, tavaly lett ivartalanítva Tatán, 50 %-os ár , a másik 3000-et a Cirmos Cica Alapítvány fizette....
2011. máj. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Az egyik ismerosom a NL caféra rakta fel oket és ott elkeltek. Szerintem próbálkozz meg te is ott.


Ne bántsátok a kérdezot mert látszik hogy jót akar a macskáinak és nem rakja ki oket egybol az utcára!

2011. máj. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tinka0613 válasza:
Szia! Azt megkérdezhetem, hogy honnan írsz? Csak mert én debreceni vagyok, és éppen cicát keresek...
2011. máj. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Tinka0613, sajnos túl messze vagy, én érdi vagyok:/ kár, pedig tényleg szívesen adtam volna neked egy cicát:( tényleg azt szeretném, ha olyanok fogadnák örökbe, akik tudnak róluk gondoskodni és szeretnék őket! Úgyhogy a lehető legtöbb helyre felrakom majd őket ahova csak tudom!! És remélem szerető otthonra találnak majd:)
2011. máj. 2. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!