Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisil össze a macskám...

Kuko kérdése:

Miért pisil össze a macskám mindent?

Figyelt kérdés
Az alom tiszta, eddig semmi baj nem volt egy hete csak pisil az ágyra a parkettára mi lehet a gond? Közel egy éves lesz! bagzásra már volt nem is egyszer idő, hogy nyervogott a seggét az égbe tolta:) De most egy hete elkezdett pisilni minden, hova jövőhéten fizetésnél lesz kiivartalanítva! Nem tudjátok mi lehet a gond? Előre is köszi! Ám egyedül van és szoba cica egyátalán nem jár ki! Üdv:Kuko
2011. máj. 1. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A kandúr macskák terület megjelölési szokása. Ivartalanítással meg fog szűnni.
2011. máj. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
jelöl
2011. máj. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem írtad a macska nemét! Ha fiú, lehet h jelölget, ez nagyon büdös pisi spricc a hímek territoriális viselkedésének szerves része. Ha lány, más lehet a baj. Ahova gyakran pisil oda csöpögtess citrus olajat, v direkt erre kifejlesztett riasztó sprayt, mert ezeket utálja a cicus. Amennyiben a cica lány egy felvett rossz szokásról lehet szó, aminek nincs köze az ivartalanításhoz (ha jól tudom)

2011. máj. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jaj elfelejtettem írni nőstény macska! És olvasgattam sokan írták nem biztos, hogy ez megszűnik ivartalanítás után! Mennyi rá az esély, hogy abba hagyja? Előre is köszönöm!
2011. máj. 1. 13:50
 5/13 A kérdező kommentje:
De mindenhova pisil ágyra,parketta,kád,szőnyeg,bútor/tévé mögé, asztal alá párkányba minden hova de komolyan és nem tudom mi lehet a baj félek, hogy nem fog segíteni az ivartalanítás! És igazából ez nem mindig pisi hanem ilyen sűrű dzuva már megfigyeltem:$
2011. máj. 1. 13:53
 6/13 anonim ***** válasza:

A nőstény is jelöl, "Útjelzőt" hagy a kanoknak,hogy azok megtalálják.

Jobb lett volnaakkor ivartalanítani amikormég nem kezdte el, de ha nem régen csinálja,akkor valószínűleg abbahagyja az ivartalanítás után.

2011. máj. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
1 hete csinálja!
2011. máj. 1. 13:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Sűrű a pisije? Az gáz. Szerintem lehet, hogy vesebajos. Még a műtét előtt én mindenképp megbeszélném ezt az állatorvossal. A cicáknál a vesebaj szokott ilyen tünetekkel járni, akkor viszont először azt kell stabilizálni. De ez komoly betegség, szóval irány a doki minél hamarabb. A műtét veszélyes egy beteg állat számára!
2011. máj. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen sűrű!
2011. máj. 2. 11:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor legelőször is gyógyíttasd meg, utána jöhet csak az ivartalanítás. De ne késlekedj, mert a vesebaj napok alatt halálos lehet! Ivarszervi baja is lehet a cicának (méhgyulladás, stb.) Ne várj a fizetésig, mert lehet, hogy addig nem bírja ki! Ha későn viszed, már csak az eutanáziát tudják javasolni!!!
2011. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!