Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy két hónapos cica lehet...

Egy két hónapos cica lehet vemhes, ha nem tüzelt, és véletlen becsúszott aminek nem kellett volna?

Figyelt kérdés
Vettünk egy 2 hónapos perzsa cicát, itthon van egy 1 éves szintén perzsa kandúr cica, és nem bír magával... Félek, hogy egy óvatlan pillanatban rávetette magát a picire, nem akarom, hogy bármi baj legyen!
2011. máj. 3. 19:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
nem valószínű. nem ivarérett még a lány. nekünk 7 hónaposan lett az. a fiú meg 6 hónaposan lett
2011. máj. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, mert nem ivarérett még. be sem csúszhatott neki:))
2011. máj. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, megnyugodtam!!! :)

De akkor nem lehet semmi cica baba baj abból, ha együtt vannak? Mert a kandúrom már mászik rá, meg tépi...

2011. máj. 3. 19:49
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
cicababa még nem lehet belőle, de akandúr eldurvulhat és megsértheti a kiscicát. vigyázzatok rá, és avatkozzatok közbe, ha nagyon eldurvul a játék. és nem árt a kandúrfit erélyes hangon fegyelmezni is, hogy meddig szabad a játék.
2011. máj. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Igen, ez ma meg is történt...nem akarta elengedni a kicsit...remélem hamarosan összeszoknak, bár egyenlőre a kandúr meg van sértődve, teljesen megváltozott tegnap óta, pedig próbálok még többet foglalkozni vele, mint eddig
2011. máj. 3. 19:56
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem, még nem lehet belőle kiscicc, de azért érdemes lenne ivartalaníttatni a kandúrt, hogy ne terrorizálja a kislányt, és így kiküszöbölöd a kismacskák születését is :)
2011. máj. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Pont azért hoztuk a kislányt, hogy legyenek kicsik :)
2011. máj. 3. 20:18
 8/23 anonim ***** válasza:
37%
Na, egy újabb szaporító.
2011. máj. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Apám, ha tenyészteni akarsz akkor azért nem ártana a megfelelő ismereteket magadra szedned... De te láthatóan még a legalapvetőbb dolgokkal se vagy tisztában, amiket MINDEN macskatartónak illik tudnia, nemhogy olyan ismeretekkel, amik a tenyésztéshez szükségesek, pl genetika. A hozzád hasonlók vágják tönkre a fajmacskákat, és gyártják halomra a beteges, genetikai hulladék szerencsétlen állatokat. Szégyelld magadat.


1. Egy két hónapos macskának még az anyja mellett lenne a helye.

2. Egy két hónapos macska még nem ivarérett, ergo nem lehet vemhes.

3. Nem gyakori kérdéseken kéne kérdezősködnöd te agyoniskolázott, hanem már réges régen bújnos kéne a szakkönyveket, és csatlakozni egy tenyésztői egyesülethez.

Bár ilyen hülyéket úgyse vesznek be (szerencsére)...

2011. máj. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Hogy jössz te ahhoz, hogy engem lehülyézz?? Ki vagy te??? Nem lett volna muszáj válaszolnod a kérdésemre, ha csak szidni tudsz, állítsál magadon! Azért mert feltettem egy kérdést még nem vagyok hülye, hiába olvastam utána, nem találtam a kérdésemre választ, de pont nem egy ilyen senkiházinak fogok magyarázkodni!! Szerintem te szégyelld magad, hogy haszontalan dolgokat beugatsz...


1, a macskát nem szaporítani akarom, csak egyszer akarom, hogy leelljen

2, nem én adtam el a macskát 2 hónaposan, a 6 hét már letelt nagyokoskám :)))

3, azért van a net, és ezen belül a gyakori kérdések, hogy ha valamit nem értek, kérdezzek, és nem azért, hogy fölösleges dolgokat beugassak, és felülbíráljak másokat, ellenben veled.......

Agyoniskolázott? Hát figyelj, lehet, hogy még csak az első diplomámat szerzem, de még mindig intelligensebbnek tartom magam nálad, mert én nem ugatok le ismeretlen embereket...na ennyit rólad! :) Szeva

2011. máj. 4. 06:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!