Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám bevadult az állatorvos...

A cicám bevadult az állatorvosnál. Itthon is lehet vele baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma ivartalanították a cicámat, és teljesen bevadult. Amikor vittük és meglátta a ketrecet, elkezdett morogni és fújni. Azt mondták cicát nem adnak ki alvó állapotban, hát jelentem, kivételek vunk, mert alig bírták elaltatni és attól féltek, ha megvárják h ott felébredjen nem tudjuk betenni a hordozóba. Most ébredezik bénán mozgatja a fejét, meg a lábait. Ha felébred akkor is vad lesz? És mit csináljak amíg ébredezik? Simizzem, v hagyjam békén?
2011. máj. 4. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Hagyd békén, pár hétig, amig hormonok vannak a vérében.

Enni, stb., adj neki, de ne csesztesd.

2011. máj. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én cicám elég szelíd cica de amikor a varratot szedte ki neki a doki és én fogtam le nekem is megvadult, belémharapott, karmolt de utána nem volt semmi baja.

Ivartalanítás után szerintem hálás volt, hogy elmúlt minden és otthon van szépen.

Ne félj nem lesz vele semmi baj!

2011. máj. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem nem lesz...varratszedés? ilyet nem mondott a doki...fiú cicáknál is kell, csak elfelejtette mondani???
2011. máj. 4. 13:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Fiú cicánál nincs varratszedés!
2011. máj. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fiú cicáknál nincs, de az enyém például szedegette ki magának, úgyhogy gallérkát kellett neki kérni...szegénykém, nagyon utálta, nem látott oldalra, harapott és karmolt, amíg le nem szedtük...:(
2011. máj. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Újabb fejlemény: lehányta magát de nem engedi h megtisztítsam v hozzáérjek, morog, nyervog, agresszívoskodni próbál...mondjuk nem naon megy neki...

Mit csináljak, hagyjam hányásosan majd lenyalja ha magához tért? Istenem, azt hittem ez egyszerűbb lesz.

2011. máj. 4. 13:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Amig kótyagos csak vizet kapjon. utána ha már totál nincs az altato hatása alatt, adj neki mindenféle finomat neki. ne nyúzd, legyél türelmes. el fog múlni, csak hát azéŕt ez most nem lehetett neki jo élmény.

én meg összeteszem a 2kezem,hogy a mienk inkább bújt anno

2011. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!