Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S. Mit tegyek?

S. O. S. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A macskám terhes, már a vemhesség vége felé jár , ha jól számoltam, akkor most 13.-án kell fialjon.De most nagyon nyugtalan, nyávog utánam, bejött a lakásba és keresgélt mindenfelé, bebujt az asztal fiókba.Kinti macska. Este beszoktuk tenni aludni a melléképületbe. Tettem most be ládát,és kibéleltem ruhával. Ül benne, és nyávog., nyalja a "fenekét" . De ha eljövök mellőle, akkor kiugrik és nyávog. Lehet hogy azt akarja hogy legyek vele amikor fial? (Az az első fialása) Csak az a gond, hogy nekem elkell menjek 9kor, és fél 11kor jövök haza.
2011. máj. 5. 08:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát bizony azt szeretné,hogy maradj vele. Nem tudod sehogy sem megoldani? Most vicc nélkül,de az anyának szüksége van az ő mamájára (rád),hogy ott legyél mellette.
2011. máj. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Megoldottam :) Nem megyek el, itt maradok vele. Majd holnap intézem el a dolgom . Látom hogy nyomja, de még csak gyengén. De nem jön még a kiscica. A magzatvíz sem folyt el. Azt olvastam, hogy ha a magzat víz elfolyik akkor fial.
2011. máj. 5. 08:09
 3/18 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig szokott tartani amíg megfial a macska?
2011. máj. 5. 08:17
 4/18 anonim ***** válasza:

Sajnos azt nem tudom,de a neten utána nézhetsz. Sok sikert a kiscicákhoz :)


Első voltam.

2011. máj. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ha megszülettek, és megszáradtak, majd teszek fel képet róluk :D
2011. máj. 5. 08:23
 6/18 A kérdező kommentje:
Egy megvan már :) . Fehér-szürke cirmos :D
2011. máj. 5. 09:14
 7/18 anonim ***** válasza:
Jaj,gratulálok! nőstény vagy kandúr? Amúgy tudjátok majd hol tartani őket?
2011. máj. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen tudjuk.Kb fél órája meg van az első kicsi, de nem rágta el a köldökzsinórt az anyja, és úgy szopik a kicsi.A méhlepénye kint van, vagy mi a neve, ilyen pirosas rózsaszines valami, és ahoz van a macska "ragadva" A köldök zsínóron.Csak nyalja az anyja, de nem rágja :(. Csak hogyha elvágnám , akkor félek hogy valami baja lesz a kicsinek .
2011. máj. 5. 09:33
 9/18 A kérdező kommentje:
ezt találtam : A kiscicák egy burokban jönnek a világra, ami a méhlepény része. A méhlepény az összes kölyök megszületése után távozik. Ezek szerint csak ez az egy kiscica lesz ? :( Mert a méhlepénye távozott.
2011. máj. 5. 09:35
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,ritka,hogy csak egy kiscica születik. Szerintem hívj fel egy állatorvost és kérdezd meg őt telefonon.
2011. máj. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!