Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy taníthatnám meg a cicámat...

Hogy taníthatnám meg a cicámat arra, hogy "beszélgessen velem"?

Figyelt kérdés
Úgy értem h mondok valamit ő nyávok mondok még valamit aztán nyávog. Láttam ilyen videókat
2009. márc. 9. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Probalj iszonyu Grimaszokat es fintorogjal arra az allatra es Icsarkodjal ra!Vinnyogjal es ne rettentsen meg senki es semmi ha epp aközbe jön be a szobadba!

A Macskad előtt egy Lazaccal verjed meg a Csokloidat es Megszolal majd neked azt hiszem

2009. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem o mar beszelget veled csak meg te nem erted.Neked kell tanulni az o nyelvet. Ne akard a felelosseget ra haritani.
2009. márc. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akard, hogy ezt csinálja. Nekem volt egy ilyen macskám (nem tanitottam, magától csinálta ezt) és néha szörnyen az idegeimre ment. Ráadásul olyan kellemetlen volt a nyávogása...
2009. márc. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló:D

am nekem volt egy macskám,aki mekegett.:)nagyon aranyos volt,így jelezte,ha éhes volt.:)

2009. márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én macskám magától beszél hozzám. Mondjuk inkább hiv, ha nem lát engem. Arra hogy a kajáját kérje viszont megtanitottam. Mindig ha nyávog jutalmat kapot, és mondtam neki, hogy kérje, és ő nyávogott és megkapta. De az igazi beszélgetést azt magától fogja csinálni. Ha beszélsz hozzá kedvesen és őt érdekli amit mondasz válaszolni fog nyávogással. A neten látható beszélő "mamázó" cicák valószínűleg jutalom falatos módszerrel lettek megtanitva.
2009. márc. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gaz volt az első valaszom Bocs!

A Cicad beszelni fog feled csak te nemfogod erteni De erezni fogod mit akar majd ha kiismered őt!

Es ő is erezni fogja a szereteted es azt mit mondassz neki!

2009. márc. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hihetetlen,de ha én beszélek a cicámhoz,az egyik szemével kacsint,ilyenkor tudom,hogy érti,amit mondok:)

Ő elég keveset nyávog,szóval mi így "beszélgetünk"

2009. márc. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

sok cicám volt már..közülük nem mindegyik volt beszédes!:)

de lehet néha érteni,hogy mit akarnak..köszönnek,enni kérnek...

2009. márc. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk olyan cicánk van, örököltük a volt lakótól, hogy magától ilyen beszédes. Nagyon értelmes macska. Van hogy nem is hallgatnak a cic-cic re, hanem a nevükre. Három van. Ha elmegyünk sétálni kísérnek minket, vagy ha nem jönnek de jövünk haza jönnek ki elénk. Ha éhesek jelzik.

Úgyhogy szerintem sokat beszélgess vele, akkor érzi hogy törődsz vele és előbb utóbb reagálni fog. Adhatsz neki jutalomfalatokat, bár szerintem ha olyan a macsek magától is érzi hogy mit akarsz.

2009. ápr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!