Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az én cicám falánk lett...

Az én cicám falánk lett ivartalanítás után, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Tegnap kérdeztem h tartsam kordában a cicám étvágyát a műtét után, mire azt írták páran h nem nő az étvágya...higgyétek el az enyémnek nőtt. Mindig úgy kapja a tápot h a napi adagot kiteszem neki ő meg elnyammog rajta...tegnap éjszaka megette az egész napi adagot..Mit csináljak? Tegyek neki ki többször keveset? De ha elmegyek itthonról akkor muszáj többet adnom neki, de kis h_lye befalja. Tud vki segíteni?
2011. máj. 7. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítás után, megnő az étvágya és könnyen hízik el, ez köztudott! Ezért kell jobban odafigyelni az étkezésére. Diétás táp, több mozgás, kevesebb adagok stb..
2011. máj. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A diétás táp jó ötlet. Amúgy, ha ivartalanítva van, akkor eleve ivartalanított cicának való tápot ehetne csak, lehet, hogy abban kevesebb kalória is van.
2011. máj. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen de még csak 6 hónapos és az állatorvos azt mondta, amíg el nem fogy a jelenlegi kitten táp, addig adjam azt neki, aztán vegyek sterilised tápot. Csak tegnap mindenki azt írta nem eszik többet, meg is lepődtem mert mindenhol az ellenkezőjét olvastam. De akkor majd kevesebbet adok neki ebből a tápból és utána veszem a sterilised-ot. Így jó?
2011. máj. 7. 18:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, add neki a korábbi adagját. A másik tápnál meg kérdezz rá, hogy diétás-e, kaphat-e többet belőle a cica (mert azért szerintem az sem jó, ha éhes marad). :)
2011. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, utána figyelj az adagokra. üdv
2011. máj. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi!!! Akkor adagolom a kis falánk disznónak! Amúgy nem éhes mert nem nyávog meg semmi, de ha előtte van akkor nassol :D
2011. máj. 7. 19:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is megnőtt az étvágya (kb. 1 hónapja lett ivartalanítva) most még sima, régi kajáját kapta, mert olyan kis vékony volt, mindig lemozogta, de most szed magára egy picit és majd kapja a sterilcatet.:)
2011. máj. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!