Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Teljes körű bolhairtás....

Tinker Bell kérdése:

Teljes körű bolhairtás. Hogyan? Mivel?

Figyelt kérdés

Van két macskám és két kutyám. A macskák szoktak bejárni a lakásba, tehát nem csak az ő érdekükben, hanem a miénkben is fontos lenne.


- Hogyan kellene elkezdeni a bolhairtást, hogy ne fertőzzék vissza egymást?


- Milyen termékeket ajánlotok, amik valóban használnak és körülbelül mennyibe kerülnek ezek?


- Milyen gyakran kell majd őket kezelni?


Szoktuk őket kezelni bolhairtóval. Nem tudom mi a neve, fehér, por állagú szer, amit be kell dörzsölni a szőrükbe. Nem túl hatékony, ezért tettem fel a kérdésem.


2011. máj. 8. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen minden állatot egyszerre kellene először is valamilyen hatékony spot on készítménnyel. Javasolnám a Frontline Combot, mivel az nemcsak a kifejlett bolhákat , hanem a bolhapetéket is elpusztítja. Ez kutyás és macska változatban is kapható, kicsit drága, de meg is védi őket az újrafertőződéstől (kutya 3 hónap, macska cca 1)

A fekhelyüket is le kellene fúlyni, oda elég egy olcsóbb készítmény, pl. Neostomosan oldat.

2011. máj. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Én is Frontline-ra gondoltam, csak tapasztalatokat várok még mellé.



Várom még, hogy kinek mi vált be!

2011. máj. 8. 12:19
 3/7 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék kérdezni, hogy érdemes utána bolhanyakörvet rakni rájuk?
2011. máj. 8. 12:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt egyszer bolha para, és nálunk is bejött, hogy az összes állatot átmostuk Neostomosan-nal, minden helyet lefújtunk az oldattal, és utána rájuk tettük a Frontline combót.


Utána még néhányszor átfújtunk mindent a neostomosan-nal, meg persze mindent kimostunk, és naponta porszívóztuk a helyüket is, meg a lakást is.

2011. máj. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Akkor ezek szerint hatékony ez a két szer!


Ki is próbáljuk! :)

2011. máj. 9. 11:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok:Ez a két hely tutira hatékony, sok szerrel találkoztam már szakmámból kifolyólag, és ezekre - ha rendesen voltak alkalmazva - még nem volt panasz. (bolha)
2011. máj. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm! :)
2011. máj. 9. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!