Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a cicámnak?

Mi baja lehet a cicámnak?

Figyelt kérdés
kb. 6-7 hónapos, és másfél hete nagyon furcsán viselkedik. Pár napig nem is evett, meg nem ivott, meg ment a hasa is. Nagyon letört. Nem bújik el, nagyon igényli a simogatást. Egyáltalán nem játszik, csak bújik.
2011. máj. 8. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nőstény, vagy kandúr?
2011. máj. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kandúr
2011. máj. 8. 23:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Kinti vagy benti cica? Lehet, hogy összeevett valami rosszat. Már eszik? Ha letört, akkor lehet, hogy lázas.
2011. máj. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Benti cica, de kint is sokat van, (kertes házban élünk) eszik szerencsére. Orra nedves és hideg ha ébren van. csak nagyon félek, hogy nehogy meghaljon:( ő az első cicám
2011. máj. 8. 23:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Vidd el dokihoz mert lehet benyelt vmi bacit, esetleg evett vmi mérgező növényt- már Magyarországon is egyre gyakrabban vannak mindenféle egzotikus izék a kertekben.
2011. máj. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontossan milyen korban de a cicáknak nő a foguk, sokan bele is halnak. Nekem világéletembe volt macskám, fogra a táp, táp, táp a jó kismacskáknak, ha tápot kapnak nem halnak meg fogzásba ezt tapasztaltam ...viszont nem tudom pontossan hogy a fogzás milyen korban van nem emlékszem...lehet hogy kisebb korba...

ami gyanús hogy a hasa is megy....ha tartós vagy rendellenesnek látod vidd el orvoshoz...=a fogzásnak nincs köze a hasmenéshez



A macskák étkezése am elég furi...sokszor esznek keveset...van amikor csak egy-két falatot....náluk ez a szokás....


vidd el dokihoz...

2011. máj. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A fogzásnak ehezz semmi köze, attól nem lesz beteg egy macska, mivel a fogzás élettani dolog.(pláne nem pusztul bele- ha ez történik, valami más van a háttérben).

Viszont valószínű, hogy összeszedett valamilyen vírust, bacit, vagy csak egyszerűen férges.

Mindenképpen ajánlanám, hogy keress fel egy állatorvost, majd, ha meggyógyul, oltasd be, adj neki féreghajtót (ha ez még nem történt meg), és ezzel kivédhető sok betegség, főleg, ha kinti cica.

2011. máj. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Most már kezd jobban lenni, ha kaját lát, rögtön úgy nyávog, mintha a farkát húznák:) Ez biztos jó jel:D
2011. máj. 18. 18:47
 9/9 anonim ***** válasza:
:D
2011. máj. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!