Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szilikátos macskaalom...

A szilikátos macskaalom tényleg szagtalan?

Figyelt kérdés
Létezik egyáltalán ez a fogalom? És megéri az árát? Kérlek írjátok le a tapasztalataitokat!
2011. máj. 9. 00:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!! Akkor mindenképp kipróbálom. Most préselt fás almot használok, és azt is csak ajánlani tudom, de akkor megnézem ez milyen!! JA és a kavicsosoknak: gondolom van aki abból is drágábbat használ, annak gondolom kevéssé büdös, és van aki olcsót (azt én is használtam) és az baromira vacak :D Köszi a válaszokat :D
2011. máj. 9. 13:46
 12/12 anonim ***** válasza:
POntosan azért hajlandó belemenni, mert szagtalan. Teljesen elszív minden nedvességet, és időnként át kell keverni. Igazábó szerintem a macska szempontjából 3-4 hétnél tovább is jó lenne, csak akkor már mi látjuk csúnyának, azért cseréljük. Sosem volt rá példa, hogy ne ment volna bele, vagy máshova ürített volna, ebből gondolom, hogy csak jó lehet...
2011. máj. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!