Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, hogy elkülönítsem...

Mit tegyek, hogy elkülönítsem a cicákat?

Figyelt kérdés
Három hete megfialt a macskám, szépen neveli őket.Egy másik vemhes macskám pedig fialni kezdett ma és mindenáron oda akar fialni, abba a dobozba, pedig el sem férnek.Nem szeretném, ha a különböző korú kiscicák összekeveredjenek és mindig más anyától szopcsizzanak, ugyanis,amelyik cicám most akar fialni nem egészséges és féltem a háromhetes cicákat tőle.A kazánházban vannak, ahova ki be lehet járni.Csináltam neki másik ládát egy másik melléképületben, de ugyanúgy vissza akar oda menni a dobozba.Mit tegyek?Jelenleg elzártam a bejáratot a kazánházba, hogy ne tudjon bemenni, de ezt nem tartom jó megoldásnak.
2011. máj. 11. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Talán ivartalaníttatni kéne őket..

Mi lesz a kiscicákkal azt úgy elmesélnéd???

2011. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
főleg a beteg anya esetleges beteg kölykeivel??
2011. máj. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mivel aki ma fialt nem is törődik azokkal amiket megfialt, teje sincs ezért azokat odaadtam egy olyan anyacicának aki pár napja fialt.a kismacskákkal már nincs gond, nagy anyamacskát szeretném valahogy távoltartani.Ivartalanítani nemgondondoltam, hogy kell, mert a kiscicákat elajándékozzuk rendszerint, a "beteg" cica meg eddig soha nem volt hasas, nemtudom most hogy sikerült, azt hittem, hogy nem lehet cicája.Az h ivartalanítsam már csak a jövőbeli gondokat oldja meg, de nekem most kell vmi megoldás.
2011. máj. 11. 21:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg vidd be addig a lakásba, legyél mellette, és simogasd.

Az enyéim mindig jönnek hozzám, nem akarnak az ellés alatt magukra maradni. Ott kell őrködni felettük.

Valószínűleg a tiéd is azért akar odamenni, mert ott érzi magát biztonságban. A dobozból, ha tudsz, egy kisebb darab rongyot/papírt tegyél az ő dobozába is, hogy érezze a szagokat.


Ha a lakásban maradhat, szerintem nem fog tiltakozni. Mikor minden cica világrajött, akkor kiviszed az egész famíliát a kazánházba.

2011. máj. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sajnos a házba nem hozhatom be.
2011. máj. 11. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!