Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám nagy beteg, mit tegyek?

A cicám nagy beteg, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy verekedési seb a fején, ami mostanra megduzzadt, az egész tarkója duzzadt körbe a fején és kemény (gennyes), tegnap a seben át jött ki a genny. Úgy olvastam neten, egy tályog. A cica egész nap fekszik, alig eszik valamit.

Apám nem hajlandó állatorvoshoz vinni. :( Nekem van pénzem, hogy kezeltessem, de hogy vigyem orvoshoz? Ilyen sebet el tud látni a doki, ha kijön házhoz? Mert nem tudom, ide elég-e csak antibioticumos injekció, vagy ki is kéne tisztítani, hisz olyan nagy területen duzzadt. :( Kétségbe vagyok esve...


2011. máj. 13. 14:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Előbb írtam, hogy egy sporttáskában nyugodtan viheted. Teszel bele egy törölközőt. Buszon még jobb is, mint a hordozó, mert behúzod a zippzárt és nem idegesíti a körülmény. Nem fog megfulladni , ne félj. Picit kihúzod a zippzárt, bedugod hozzá a kezed és nem lesz gond.
2011. máj. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

A cica teljesen rendbejött. Azóta még egyszer ki lett tisztítva a sebe. Valahogy hátul is kikaparta, kijött a genny. Reggel, 12 óra munka után hazaérve inkább nem aludtam, kimostam neki a sebét, betadinet is tudtam bele csepegtetni. Már nő a szőr, a cica olyan, mint annak előtte. :)

De ivartalanítva lesz, többet nem akarom őt kitenni ilyen hercehurcának.

2011. máj. 23. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!