Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szedjem le a macskát a...

Hogyan szedjem le a macskát a háztetőről?

Figyelt kérdés
Bemászott 1 résbe és szerintem nem tud/ nem mer ki jönnni mászni! Mit csináljak??
2011. máj. 13. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
létra? ha nem mer kijönni tegyél neki kaját
2011. máj. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Ciccccc

vagy tűzoltók,de megdicsérnek érte..:D esetleg felmászol..:)

2011. máj. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen tető? Belülről nem lehet odamenni hozzá a padlásról? Milyen magasan van? Gondolom létrával nem lehet elérni.
2011. máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy felmászol érte és leszeded létráról, vagy ahogyan felment le is tud jönni. Inkább az ijedséggel van a baj, ha nem mer lejönni de előbb utóbb le fog. Szerintem várjál egy kicsit.
2011. máj. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy második napja van fent a kis drága. És nem evett semmit. Létrával nem lehet elérni és csak holnap tudom megnézni hogy a padláson keresztűl le szedhető e
2011. máj. 13. 20:36
 6/10 anonim ***** válasza:

tegyél ki neki kaját. valami nagyon-nagyon finomat, amit imád. a macskák ugyan hisztisek, de előbb-utóbb feladják. egyébként ne aggódj, kibírnak napokat is egy fán ücsörögve, az enyémek is sértődtek már meg ennyire. majd lejön.

ha nagyon aggódsz, NE tűzoltókat hívj ki - hanem hívd fel az állatorvost, az állatkórházat, stb. majd ők tanácsolnak valamit, esetleg spec. emberrel kijönnek. (darázsfészek esetén is a rovarirtókat kell hívni, nem a tűzoltóságot.)

2011. máj. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát nem hívtad ki a tűzoltókat????
2011. máj. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azé írd meg mi lett a cicáddal! Az enyém is felmászott, de letudtam szedni mán' 2x, hálából jól összekarmolt, ahogy kapaszkodott nehogy leejtsem..
2011. máj. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
lemászott ahogy hivtam vagy10 ére
2011. máj. 16. 20:54
 10/10 anonim ***** válasza:
:-) Az jó! Gondolom az ijedség nagyobb volt..
2011. máj. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!