Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szedjem ki? (bővebben...

Hogy szedjem ki? (bővebben lentebb)

Figyelt kérdés

A kismacskámnak(kb. 1-2 hónapos)a szőrébe egy egész bogáncs van! És nem tudom kiszedni. Ha meg megpróbálom kiszedni akkor meg húzom a szőrét és fáj neki! Valami ötlet? vagy az anyacica kiszedi a szőréből!

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. júl. 15. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
vágd le a szőrét ott. Az én kutyámból is csak így lehetett kiszedni, ha kivágtam vele együtt a szőrét is,de hamar visszanő:)
2011. júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy oldalról kezdve szálanként leszedegeted a szőrét, vagy ollóval nekilátsz. Vagy a kettő kombinációja, amennyit csak tudsz, nagyon türelmesen leszedegetsz és ami már nem megy, azt levágod. A mama cica tuti nem tudja kiszedni, csak, ha kirágja, ami nem kevésbé "esztétikustalan", mint, ha a te ollódtól lesz egy darabig kicsit rágott fazonja a cicádnak.
2011. júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi egy vékony fésűvel nyúltunk alá, s úgy vágtunk le a szőrét. Ha másképp nem jön ki, így biztos nem vágsz a macskába.
2011. júl. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A macska jól van és a bogáncs is ki jött a szőréből.
2011. júl. 16. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!