Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lesz ezzel a szegény...

Mi lesz ezzel a szegény kullancsos macsekkal? Fontos és sürgős! -bővebben lent-

Figyelt kérdés

Találtunk egy macskát. Aztán a nyakában egy kullancsot. Megpróbáltuk kiszedni, de benne maradt a feje. Aztán találtunk még 3-at szintén a nyakában... Ezeket már nem merjük bántani. A kullancsok kiesnek ha teleszívták magukat? Okozhatnak nekünk ezek gondot? Mármint megtámad aztán mást is?

Köszi mindenkinek!


2011. máj. 14. 23:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ja lehagytam a lényeget. Szóval, mivel ilyen sok a kullancs erre, vettem egy kullancskiszedő csipeszt, ami kb. 1.500,- Ft a patikában, csak egyszer kell beruházni rá és sokáig jó szolgálatot tesz. Ezzel nem szakad bele a feje, mert meg tudod vele fogni a kullancs kemény, feji részét közvetlenül a bőrfelszín közelében, ahogyan előttem is írták. A csipesz szárai rázáródnak a kullancsra, így óvatosan ki tudjuk húzni, egyenes mozdulattal. Nem kíván nagy gyakoratot:)
2011. máj. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!