Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Új cica a házban, hogy kedvelh...

Új cica a házban, hogy kedvelhetné meg a régi?

Figyelt kérdés

Van egy több, mint fél éves, kiherélt kandúrunk, aki elég szelíd, lusta alapjáraton. Tegnap hazahoztunk egy kóbor cicát, ma találkoztak, és fújt rá. :( Soha nem hallottam még fújni, nem is voltam biztos benne, hogy tud.

Mit lehetne tenni, hogy elviselje a kicsit? Az újcica is fiú, talán két hónapos lehet.


2011. máj. 15. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Várni kell.

És a régi cicával látványosan többet törődj mint a picivel, hogy ne legyen féltékeny.


Nálam is ez volt. Egy 1 évaes ivartalanított kandúr mellé hoztam egy 6 hetes kis tökmagot. :) Eleinte fújt rá, ideges volt, rendesen le akarta vadászni a picit. 3 napig itthon voltam velük hogy nehogy baj legyen. A 4. napon úgy mentem el dolgozni hogy külön zártam őket. Az 5. napon már mosdatta a nagy cica a kicsit. :)

2011. máj. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

zárd őket két külön szobába, h megszokják egymás szagát!!!

Aztán mindig akkor legyenek együtt ha te is ott vagy, de lesznek kis harcok, amikor eldöntik ki a góré, de mindig válaszd szét őket, és ne hagyd őket egyedül, amíg nincsenek jóban

2011. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!