Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehetne adni a macskának...

Mit lehetne adni a macskának napok óta tartó hasmenés ellen? Illetve mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már nagyon kellemetlen a dolog, nem tudom mi a fene baja lett.Ránézésre semmi baja, de amerre megy, végigpöttyöz maga után mindent, szó szerint, mint a viccben :S, pár napja tart.Két perc alatt járhatatlanná tette a teraszt.És nem olyan rájön az inger, és tessék, hanem, mintha csöpögne belőle a kaki..már bocsi, hogy így írtam, de ilyet még nem láttam.Eddig semmi baja nem volt, a többiknek sincsen, lehet az új táptól?Vagy mert kismacskája lesz, és már a végén van a terhességnek, és nyomják a cicák?
2011. máj. 17. 20:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Egyébként, ha már szóba jött nálunk (kisváros) az állatorvosnál az állat kb. a disznónál kezdődik.Szerintem nem nagyon veszik a kisebb állatokat komolyan.Egyszer elvittünk egy macskát, az is beteg volt, adott neki valami vitamin injekciót.Kérdeztem mennyi lesz? Azt mondja semmi, vagy megmarad, vagy nem, kész.

Amúgy végre rendes válaszokat kaptam, jajj de jóó.

2011. máj. 17. 20:45
 12/12 anonim ***** válasza:
És hogy van a cica?
2011. máj. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!