Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fontos! Megfialt a macskám, de?!

Fontos! Megfialt a macskám, de?!

Figyelt kérdés
1 kis fekete macskát fialt az udvar közepére de ő sehol sincs még a belsőségek is ott vannak a kiscica mellett mit lehet ilyenkor kezdeni vele? nem hiszem hogy csak 1 kölyke lett nem tudom miért hagyta ott
2011. máj. 19. 16:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nincs több cicád? Nem lehet, hogy a te cicád máshová szült, ezt az egyet meg el akarta vinni egy kanmacska? Ritkán hallok olyat, hogy udvar közepére szül egy macska, szeretnek elbújni biztonságba ilyenkor.
2011. máj. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
megprobálhatod a fresnapfba kapható cicatejjel etetni fecskendővel!
2011. máj. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nincs több, ez az egy van tavaly nyáron amikor 2-t fialt akkor nekem is jó eldugott helyre fialt kereshettem napokig
2011. máj. 19. 16:46
 14/23 anonim ***** válasza:
Szerintem meg, ha igazán érdekel a hogyléte, akkor hívj ki egy állatorvos, mert mi csak tippelgetünk, amíg a kicsi odakint haldoklik.
2011. máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

ezért nem kell fialtatni a macskát, ha kell, ha nem.

Hanem megakadályozni..

2011. máj. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Igen, sürgősen hívj egy állatorvost!

Esetleg letörölgetheted valami puha anyagú törölközővel a kiscicáról azt a bigyót ami ilyenkor rajta van (asszem méhlepény, de nem biztos) És a száját is finoman, hogy kapjon levegőt. De az állatorvost mindenképp hívd fel, ha érdekel a pici sorsa.

2011. máj. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

lehet, hogy a kicsi(k) genetikailag betegek. ezt megérzik az anyamacskák. ha megtalálnád és felnevelnéd talán évekig boldog és egészséges lenne, de egyszer lebetegedne és belehalna.

ilyenkor az ilyen cicát, már az anyja hagyja magára születése után. ilyenkor vagy egy kandúr széttépi és megöli, vagy szép lassan meghal.

2011. máj. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Ahogy már elöttem írták, állatorvos és le kell tisztogatni. Masszírozd meg a pocakját gyengéden.

A kiscicáknak 3 óránként kajálni kell. Ha anyacica nélkül is felakaradod nevelni, vegyél neki cicatejet vagy kecsketejet, melegísd meg és amikor langyos fecskendővel, vagy valami miniatűr cumisüveggel etesd meg.

2011. máj. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Kérdező! Azóta mi van a cicával? Kérlek írd le! Érdekel.
2011. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel.
2011. máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!