Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megfialt a macskám, de nem...

Megfialt a macskám, de nem jár a kölykeihez, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

a minap fialt meg a macskánk, de nem akar a kicsit közelébe menni, próbáltuk már odarakni, de nem marad a helyén.

Nem tudom mit tegyek...


2011. szept. 29. 17:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

*nem akar a kicsik közelébe menni*

-elírtam bocs.

2011. szept. 29. 17:40
 2/11 anonim ***** válasza:
utálom ezt írni és mindenki le hurrog ,de ezek az állatok nem életre valók sarjú macskák ez van !!
2011. szept. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
még annyit csináltam hogy beraktam őket a hordozó ketrecbe, de nagyon nyávog.. kicsit már az agyamra megy
2011. szept. 29. 17:57
 4/11 A kérdező kommentje:

@utálom ezt írni és mindenki le hurrog ,de ezek az állatok nem életre valók sarjú macskák ez van !!

- ha nem tudsz érdemben írni akkor inkább meg se szólalj..

de te is folytál volna le inkább apád lábán akkor. -.-

2011. szept. 29. 18:04
 5/11 anonim válasza:
Hát nem hiszem hogy ez tetszeni fog:de vagy be egy menhejre vagy szerez be ojan cucokat amivel TE is eltudd TARTANI.
2011. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

osztálytársamnak szülés után megette a kölykeit. :D Szóval te még szerencsés vagy!


Vegyél pipettát, ha annyira fontosak neked, és etessed őket mondjuk kecsketejjel 3 óránként, de éjszaka is! Ha más nem megy, vidd el állatorvoshoz, add be menhelyre. Ha nincs, vagy pénzbe kerül, és nincs pénzed faluhelyen agyonütik lapáttal őket, vagy beleássák születés után egyből egy gödörbe. Nagyon szemét dolog, tényleg, de ott így szabadulnak meg tőlük!


Egyébként legegyszerűbb, ha ivartalaníttatod, mert akkor mindig problémáid lesznek vele. Ha nem teszed meg, az az állattal, a leendő kiscicákkal, meg persze magaddal kib@szás!!!

2011. szept. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
tudok értelmeset szólni üsd öket agyon b.a.sz.d.m.e.g.!!!
2011. szept. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
te meg az any. ád. száján!!
2011. szept. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18:04 re küldtem a választ ez remélem meg érteted te kis idióta!!!
2011. szept. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kis fiam még ahhoz is kancsó vagy ,hogy a privid ki írd!!! jó volna veled személyesen találkozni!!! tudnék miről veled beszélgetni!!!
2011. szept. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!