Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 6. hónapos kan macskám pár...

6. hónapos kan macskám pár napja nem eszi meg a konzerv kaját. Pedig szereti. Csak azt eszi meg amit én főzök neki répapürét csirkehússal. Eddig megette a a konzervet. Mi lehet a baja? Nem vettem észre rajta hogy beteg lenne.

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Épp ezzel küzdök én is, illetve a cicóval, mert hasonlóképpen jártam (9 hónapos). Eddig imádta, most beleszagol, és otthagyja...

Amíg eszik, addig nincs sztem miért aggódnod. Érdemes kipróbálni más fajtát,márkát,szárazat (jobb minőségűt) illetve az alutasakosat is(az valamiért más, és az enyém is azt elnyamnyogja).


Ezek a válogatós cicók :):):)

2011. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen,enyém is csak szagolgatja:)Kipróbálok neki más kaját is...mondjuk örülök,hogy megeszi azt amit főzök neki...na meg a répát nagyon szereti...nem is macskám van hanem nyulam:D Köszönöm a válaszod!
2011. máj. 23. 19:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Válogatós, nem éhes igazán. Egy éhes macska ráveti magát, bármilyen ételre. Például a kóbor cicák, dobsz nekik valamit falják be. Simán el van kényeztetve és válogat. Ha nem eszi meg, vedd el tőle, aztán kapja meg újra és újra ameddig meg nem eszi. Meglátod, 1-2 nap és a tányért is kinyalja.
2011. máj. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De aranyos, komolyan megeszi a répát?:D Enyém mikor kicsi volt a karalábét ette meg a kutya elől, de már leszokott róla. Tényleg az lehet a baj, hogy már unja.. Kiskorától kezdve kellett volna rászoktatni mindenre, levesre, meg más kajákra, nem csak húst adni neki.. nekünk kutya olyan, hogy nem eszi meg a tésztát, mert már régóta azt kap, és örül, ha egy kis hús kerül bele.. Na és persze a cicák, akik nem esznek már mást, csak húst, de már azt is unják, nem tudom mit várnak már tőlem.:)
2011. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert te sem eszed meg a vajas kenyeret, ha van helyette paprikás krumpli. Tudja jól ha nem eszi meg, majd kap olyat amilyet szeret. Nincs semmi baja. Kihagysz 1-2 étkezést, hidd el utána már megfogja enni.
2011. máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...az a baj,hogy imádom a macsekot és ezért nagyon elkényeztetem...próbáltam hogy nem adok neki más kaját,de nem tudtam sokáig nézni,hogy éhes és nyávog:)
2011. máj. 23. 19:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Elkényeztetett finnyás dög, mint a legtöbb házimacsek :DDD
2011. máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát igen,ezzel a válasszal csak magadat minösited le...Többre becsülöm az állatot,mint egy olyan "embert" mint te!!
2011. máj. 23. 21:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Most nem tudom, miért sértődsz meg, az én kis tündérkém is ilyen elkényeztetett házi dög, és imádom!!! De a tényeken nem változtat, azt hiszi ő a herceg, és tényleg :DDD
2011. máj. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az enyém is ezt csinálja. Pedig 2 éves és ivartalanított.

Amíg ketten voltak, falták a konzervet.

Most a húsra is húzza a száját. Vettem neki cat chow-t (szárazat) na ez bejön neki, csak félek, mert ritkán látom inni, pedig mindig kínálom vele.


A kiscica junor konzervjére viszont egyből bukik, de hát azt nem győzöm...Ma mégis abból adtam neki:)

2011. máj. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!