Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mik a jelei, ha halottak a...

Mik a jelei, ha halottak a kiscicák az anyamacska hasában?

Figyelt kérdés

Anyacicám vemhes, nem tudom, hol jár a terhességben, mert már február óta ostromolták a kanok, de a hasa már óriási. Általában már április végére meg szokott fialni, most meg még semmi, pedig már a földet veri a hasa.

Aggódom, hogy nem halhattak-e benne a pocijában a cicák? Tapogatom, normálisnak tűnik, érzek bent olyan mozgást, ami vemhességkor szokott neki lenni, és ő sem tűnik betegnek, eszik rendesen, sokat pihen, de gondolom ez az állapotával jár. 9 éves a cica, minden évben kétszer ellik 3 éve kora óta.

A nemi szervénél napok óta sárgás váladék van, amit le szokott nyalni. Nem emlékszem, ilyen volt-e már nála ilyentájt. Aggódnom kéne emiatt?


2011. máj. 23. 19:50
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
33%
GRATULÁLOK.....
2011. máj. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
78%
'9 éves a cica, minden évben kétszer ellik 3 éve kora óta...' szegény macska mennyit szenved. ez azt jelenti, hogy már 12-SZER FIALT? te jó ég. hát miért nem pakoltattátok ki? szegény cicaaa. 12-szer...
2011. máj. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%

állatorvoshoz nem ártana elmenni.

ha nem mész el, és meghalnak mindnyájan, akkor részvétem.

2011. máj. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
90%
a jelei azok h nem jönnek ki a macskák!!!
2011. máj. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
74%

Úristen, szegény cica... nem is fűznék hozzá mást.


Kérdésedre válaszolva: állatorvosra gondoltál már? Vajon a 12 ellése óta hányszor látta orvos?

2011. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
79%
Bocs, utolsó vagyok,nem a 12 ellése óta, hanem a 12 ellése ALATT.
2011. máj. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

Egy átlagos utcai macska mennyiszer fial élete során? Lehet, hogy felétek csak ivartalanított szobacicák vannak, itt falun meg mindenkinek vannak macskái, akik fialnak, többször is.

Sosem látta állatorvos, mivel a szüleim sajnálják erre a pénzt. Én nem, csak épp faluról nehezen vihetném el a macskámat.

Mégis miből tudjátok, hogy az a baja, hogy nem tudnak kijönni a cicák? Megmondanátok, ahelyett, hogy leoltanátok olyan miatt, amiről k*rvára nem tehetek? A sárgás váladék?

2011. máj. 23. 20:02
 8/50 anonim ***** válasza:
61%

jajjj mekkora kifogás...

Gondolom soha sem mozdultál még ki a faluból...

Én ha falun laknék felülnék a macskával egy buszra, és be a legközelebbi állatorvoshoz, nem túl bonyolult..

2011. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
55%

Hát mondjuk azok hogy már meg kellett volna születniük a kiscicáknak...inkább nem is írok mást.

De azt azért megkérdezhetem hogy hova tesztek ennyi cicát ha szerencsétlen macska állandóan szüli őket?!

2011. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
81%

Ugyanmár, mártír, hárító szöveggel nem mosod le magadról a felelősséged.


A sárgás váladék gyulladásra utal. Akár halott kiscicák, akár nem - rosszat jelent. Nem valószínű, hogy egyedül megbirkózik vele, főleg vemhesen nem.

2011. máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!