Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicusotok elléséről milyen...

Cicusotok elléséről milyen megható vagy érdekes történeteitek vannak?

Figyelt kérdés
Írjatok sokat!
2011. máj. 28. 09:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10.07

O.K.,nem akasztasz fel macskát, most hálásnak kéne lennem?

Én sem ...


Nekem előbb volt olyan macskám, még akkor, amikor te meg sem születtél. De én SOSEM találtam VICCESnek egy SZÜLÉST/ellést! Nálunk családi eseménynek számított és sohasem röhögtünk rajta! Szégyelld magad, hogy te ezt viccesnek találod. Megnézném én is, hogy majd te hogy fogsz csücsöríteni a tolófájásoknál....

2011. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Állítsd már le magad de nagyon gyorsan, és ülj már le a hátadra!

Ennyire túltúráztatni valamit...

Képzeld hogy nem macskaszaporítók vagyunk, és családi esemény volt a dolog, de ha nekem vicces visszaemlékezni erre, akkor az. Mi közöd hozzá.

Neked valami gond volt a szülésednél, és magadra vetíted?

És nekem Te ne magyarázz, mintha valami elmebeteg, felelőtlen, macskaszaporító lennék.

És honnan tudod hány éves vagyok? Nem kis tini, akik írogatnak a lapon, mert állandóan szül a macskájuk...

Évente mentek meg kiscicákat,akár anyjukkal együtt, nevelem őket, keresek nekik gazdit, ha rám ragadnak sem ölöm meg őket.

Az utcába a kóbor cicákat ivartalanítom, beoltom etetem, vagy gyógyítattom.

Elvem az ivartalanítás, ki is van nálam ivartalanítva mindenki, sőt még az utcaiak is általam, az én pénzemből.

A kutyám is agyonverés elől került hozzám, a nyuszim pedig szintén megunt házikedvenc. 35 macskát műtettem, és ivartalanítottam az utóbbi 6 évben!!!És ki tudja mennyinek szereztem gazdát...és azokat is rávettem az ivartalanításra... Értetted?

Szóval TE, NEKEM, NE DUMÁLJ!

Ha nekem a tolófájás pofi vágás vicces, ahhoz neked semmi közöd, majd ha ennyit tettél állatokért, megértetted!!!

Akkor szövegelj...

2011. jún. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

O.K. Bocsánat, tényleg túlspiláztam. Nem kellett volna így látatlanba megbántanom téged, az az igazság, hogy késő volt és először úgy olvastam, hogy "pofáját" és nem esett le, hogy kedves hangnemben írtad.


A szülésemnél nem volt semmi gond, sőt, nagyon simán ment minden:)

A koroddal semmi bajom, de rögtön tudtam, hogy még nem szültél:)


Én is két cicát fogadtam be és sokat ivartalaníttattam már, szerintem ne veszekedjünk. Mégegyszer bocsánat.

2011. jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia

Azt hiszem elfelejthetjük. Én is elnézést mikor már abszolút a plafonon voltam.

Látom neked is vanak rossz napjaid. De azt is megértem hogy GYK.hu-s kérdezők idegesítenek fel. Én már alig bírom a butaságot...

Én is elképzelem az ostoba kérdezők korát, és fejét, és legszívesebben elküldeném a francba a legtöbbét, de megadom az esély, hogy talán csak egy kicsit tudatlan felnőtt ül ott, nem egy gyerek.

Nem mondok magamról semmit, csak arra vigyázz, nem e egy gyermekét elvesztett anyának írsz ilyet, vagy egy pociban meghalt ikrek anyukája, vagy éppen egy méhen kívüli terhesség utáni-orvosi műhiba miatti meddővel...

Képzeld el akármelyiket...válassz egyet...

:-(((

2011. jún. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ebbe tényleg bele sem gondoltam! Sajnálom:(

Köszönöm, hogy ilyen aranyos vagy:)

Amiket pedig az állatokért tettél, példaértékű!

2011. jún. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!