Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatkáitokról milyen vicces...

Állatkáitokról milyen vicces történeteitek vannak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 17:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
77%

Volt egy beagle kutyám. Megtanítottam pitizni és pacsit adni, ha jól csinálta mindig adtam neki jutalom falatot. Onnantól kezdve, ha kaját akart mindig pitizett, vagy nyújtotta a mancsát, hogy pacsit adjon, nagyon aranyos volt.

Amikor még kicsi volt (beagle kutyám) mindig így aludt:

[link]

(ez nem az én kutyám, csak kerestem egy képet róla, hogy hogy aludt)

Most csak ennyit jutott eszembe.

Neked milyen vicces történeteid vannak?

2010. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%

amikor a kiskutyám még picike volt...egyszer fingot és úgy megilyedt h beszaladt a sarokba:D

A másik pedig épp videóztam...de tüsszögnöm kellett...nem bírtam tartani és tüsszögtem közbe videóztam ő meg elszaladt, mert megilyedt:D

Más vicces nem nagyon történt...meg nem is biztos, hogy így leírva vicces-e:)

2010. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy macskánk és annyira szerette a kutyát, hogy mindig a hátán aludt. Egyszer a macska felállt két lábra és szó szerint megsimogatta a kutya orrát. Én sem hittem volna el ha nem látom...
2010. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a kutyusom megevett egy tálca zserbót, amit kint hagytunk az asztalon.


Volt olyan, hogy a földön volt a távkapcsoló, az eb pedig rálépett, és kapcsolgatta a TV-t :]


A ház háta mögöt van egy hatalmas park, oda hordtam sétálni. Egyszer egy szarka szemet vetett a blöki labdájára. Blöki odaszaladt hozzá, és megpofozta :D


Szintén a parkban, találtunk egy sünit. Városi kutya lévén nem találkozott még sündisznóval. Azt hitte rá, hogy labda, és elkezdte bökdösni a nózijával.


De sajnos már meghalt a kutyusom :(

2010. jan. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
91%

Nekem két kutyám van, egy keverék és egy golden.

A keverék kutyusom még régebben mindig szökni próbált, csavarogni akart, persze mindig hazajött. Kis faluban lakunk, és egyszer amikor kiszökött, átment a bolthoz és bement a nyitott ajtón:D Körülnézett, aztán kiment. Aranyos lehetett, bár én nem voltam ott, a boltban mesélték :)

- -

Amikor tavaly nyáron a kerítést csinálták, a golden kutyusom kisétált a kapun. Pont kinéztem az ablakon, és láttam, ahogy oson kifelé az útra. Kikopogtam a kerítésnél dolgozó tesóméknak, akik felémfordultak. Én mutogattam, hogy "mögöttük a kutya szökik" ők meg integettek nekem vissza. A kutyusom meg mögöttük, engem nézve halkan osont. :D Elég vicces látvány volt, persze aztán nem ment el :)

Még mielőtt valaki azt hinné, nem szoktak kiszökni, vagy ha mégis, akkor is hamar hazajönnek :)

2010. jan. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
100%
A testvérem megtanította a kutyáját kinyitni a szobaajtaját,ezután rájött, hogy az udvarról is be tud jönni ha akar...
2010. jan. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám 7 hetesen összeverekedett egy csalánnal. Megszagolta, a csalán megcsípte, a kutya meg megharapta és megugatta. 3 naposan morgott, mikor levágták a farkaskarmát, még a szeme sem nyílt ki, de már védekezett. :) Ennek ellenére most egyáltalán nem agresszív. Még a macskákat is imádja. A cicák mindig elfoglalják a házát, ő meg csak bánatosan néz. Egyébként is olyan, mint egy cica, még dörgölődzik meg nyávog is! :) Egyszer megkergette egy birka. Terelte őket, de mindig, amikor meg akartam állítani a kutyát, kirontott az egyik birka a nyájból és megkergette! Máskor meg egy pici öleb kergette meg.
2010. jan. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
83%

A macskám a konyhában volt. Egyszer csak baromi nagy csörömpölést hallottam. Rohant be a szobába, hogy csak úgy "porzott az út" utána.

Ezek után elkezdett játszani, mintha egész végig ott lett volna a szobában és semmi köze nem volt a zajhoz.

Mind ehhez csizmáskandúr nézést produkált.

2010. jan. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
16%

eddig egyedül a 2. válaszoló történetén nevettem:D a többiek nem tudtak megnevettetni

minden állattartó ilyen vicces?!:D

2010. jan. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Az Én dogom mikor megkapta az új házát berendezte, el lopott 1 cserép muskátlit, 1 törölközőt a szárogatóról és elvitte a lábtörlőt.Meg fel állt, feltette a mancsait az ablak párkányra és benézett a szobánkba. Nagyon aranyos volt, de sajnos nem él már.
2010. jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!