Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vannak vicces kórházi történet...

Vannak vicces kórházi történeteitek?

Figyelt kérdés
Engem a kórházban CT-re küldtek,a nővérke nem az én kartonomat adta nekem,hanem egy férfi betegét,de ez csak akkor derült ki,mikor a kartont átadtam a vizsgálatot végző orvosnak,ő meg nézi:Maga lenne a Vásárhelyi István?Mert nem úgy néz ki...nevettünk
2011. okt. 22. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Agyrázkódással voltam 13 évesen kórházba. Már egy hete ott voltam, majdnem megőrültem, mikor jött a hír, hogy mehetek haza. Úgy megörültem, hogy felugrottam, belerúgtam az ágy kerekébe, és eltörtem a lábujjam. Mondanom sem kell, még pár napig ott kellett maradnom... xDD
2011. okt. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Nekem az a sztorim,hogy gyakorlaton voltam a kórházba,és félek a magasságba.Le kellett mennem az emeletről,persze lépcsőn,és sajnos egy beteget kellett megkérnem a kórteremből,kísérjen le.:)
2011. okt. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagymamám egyik szobatársát jól begyógyszerezték éjszaka, teljesen beállt. Kiment pisilni, de a kórterembe már nem talált vissza, rosszba ment be, kinyitotta a "szekrényét", látta, hogy nem a saját holmija van benne, szóval elkezdte kidobálni belőle az összes cuccot...

Ott már szóltak a nővéreknek, mikor végzett a szekrénnyel le akart feküdni, de nyilván ott feküdt egy beteg az "ágyán", de nem nagyon zavartatta magát, a nővérek úgy fogták vissza, hogy ne feküdjön rá a másik betegreXD


Mikor kicsi voltam elküldtek EKGra az egyik gyerekbetegség után, hogy nem lett-e szövődménye. Csak a tappancsok annyira csikiztek, hogy röhögés közben leestem az ágyról. Aztán azért nem tudtuk folytatni, mert az orvos röhögött rajtam:D

2011. okt. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy vizsgálathoz kaptam Dormicumot. A vizsgálat alatt "aludtam", de utána elememben voltam. A szüleim mesélték el, hogy miket műveltem: elsírtam bánatom az orvosnak, hogy 18 évesen még szűz vagyok (nem tett fel ilyen irányú kérdést, azt kérdezte csak meg, hogy jól érzem-e magam), akkor mondták, hogy pihenjek az egyik ágyon, és én minden áron le akartam vetkőzni meztelenre, mert hát csak úgy lehet belefeküdni az ágyba, akkor nagy nehezen meggyőztek, hogy nincs rá szükség, akkor meg beszélgettem egy jót a párnával, utána pedig amíg kiértünk a kocsihoz énekeltem. Hát a szüleim azt mondták, hogy még sosem égtek be ennyire ennyi ember előtt. És a legszebb, hogy én semmire sem emlékszem. :D
2011. okt. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Miután kivették a torokmandulámat, 1-2 napig minden korty víz, amit lenyeltem, pár másodperc után az orromon jott ki :D
2011. okt. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Hallod ha ezt elolvasod (mondjuk látni kell ezt) beszarsz. :D

11 évesen törött ujjal mentünk be a Kenézy-be és ott vagy 2 órát eltöltöttünjk mert sokan voltak. Közbe odahoztak 3 ilyen Hótrészeg embert akik már állni se tudtak... Nah és volt még 2 rendőr, ők hozták be. Az egyik ott pofázott minden szart a zsarunak, amikor az hátravitte a folyosó végére, és mindenki csak egy nagy puffanást hallott. Hát mi pont ott ültünk ahol látszodott az eset, hát találd ki? Egy rendőr leszerelőfogással úgy leterítette a Gádzsót hogy öröm volt nézni :D és azt mondja a haverjának, menjünk haza még van otthon 4 liter pálinka meg kell inni.

2011. okt. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Éjszaka a kórházban megbolondult a lámpa. Ha az egyiket felkapcsoltam, akkor nem világított, ha a másikat is felkapcsoltam, akkor meg működött mind a kettő. A másik meg csak halványan vibrált. Gyerekfejjel nem értettem mi a gond. Felnőttként jöttem rá arra, hogy a nulla-vezetékkel lehetett valami gond.


Régen a MÓKA című viccújságba írt egy srác, aki polgári szolgálatos volt egy kórházban, és olyan sztorikat írt le, hogy a hasunkat fogtuk a nevetéstől.

Már nem nagyon emlékszem rájuk, de kettő beugrott.

1. A raktár ablakán dobálta ki a kacsákat, és azt kiabálta, hogy szabadok vagytok, repüljetek!

2. Írt egy srácról, aki katonaként nem ment vissza EÜ-szabadságról vagy valami hasonló sztori, égre-földre keresték, közben meg a kórház egyik felújítás alatti kórtermében lakott, a srác meg a haverjai meg vittek neki kaját.

2011. dec. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Engem mikor műtöttek elötte begyógyszereztek és eléggé magamon kívűl voltam. Nővérem mesélte, hogy neki és a doktornak arról meséltem, hogy most jól esne ha kiverném meg, hogy szerintem most ha nem verem ki fel fog állni. Tök ciki volt. A nővérem ott röhögött rajtam utána.

F/16

2012. márc. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

Amikor ovis voltam kivették az orrmandulámat. A műtét előtt kaptam valami nyugtató szerűséget és onnan kezdve kiesett minden, a szüleim mesélték, hogy milyen hülyeségeket csináltam. Meg akartam csókolni az egyik ápolófiút, mert olyan tündérherceges feje volt, és én ezt el is mondtam neki.

Miközben toltak a műtőbe, egy darabig jöhettek velem a szüleim és az ágyam mellet sétáltak én meg felültem az ágyban , és apukám nyakába csimpaszkodtam és azt kezdtem kiabálni, hogy én egy kismajom vagyok.

2016. júl. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

Tavaly 6 napig kórházban voltam, mert műtötték. Szobatársnőm evőeszközöket kért kölcsön, de ódzkodtam a gondolatától, hogy egy helyen, ahol nem tudom rendesen megtisztítani őket, egy idegen szájában legyenek, mielőtt én is használom. Udvariasan visszautasítottam; javasoltam, a nővérektől kérjen műanyag evűeszközt; adnak és későbbre félre tudja tenni.


Elkezdett sírni... Órákon át feküdt az ágyában és sírt... Telefonálás közben is majd utána is... Csak sírt, megállás nélkül. Bejött a kiskamasz lánya és neki is sírt... De a sírás indokát akkor még nem ismertem és nem is érdekelt; elvégre folyamatosan és mindenen sírt...


Amikor bejött édesanyám, a nő odament hozzá és elmondta, hogy én a lánya előtt durván visszautasítottam, hogy nagyon goromba voltam és nem adtam neki evőeszközt. Mindezt őgy, hogy 27 éves voltam akkor :D


Azon az estén a nő jelezte, hogy beszélni szeretne velem... egész este sírt nekem... és az elhunyt apjáról mesélt...


Még arról volt híres a nő, hogy, ha bejött édesanyám akkor, hiába volt vele ott a családja, belefolyt a beszélgetéseinkbe és, mikor édesanyám hazament, akkor hozzám kezdett el megállás nékül bezsélni.


Másnap szabadultam a kórházból. Még életemben nem élveztem úgy a csendet :D

2018. szept. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!