Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1hónapos kiscicának mit adjak...

1hónapos kiscicának mit adjak enni?

Figyelt kérdés
1hétig nekem kell gondozni.Mit adjak neki enni? 1hónapos mégcsak kitekat,és whiskas kilöve mert anyuék nem vesznek ilyeneket...
2011. máj. 29. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
tejet adj neki
2011. máj. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Míg ilyen pici, nem kell neki semmi, csak tejecske. Gondolom, akkor a macskatejpótló is kilőve, pedig az lenne a legjobb neki, mert attól nem lesz hasmenése. :-( Akkor adj enki tejet higítva+tegyél bele cukrot (csak egy picit). Ha még nem eszik magától, vagyél egy kb 3 ml-es fecskendőt, néhány Ft a gyógyszertárban (nekem pl ingyen adták, mikor meghallották, hogy cicaetetéshez kell), és azzal etesd.
2011. máj. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hol az anyukája egy ilyen pici cicának?
2011. máj. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

tehéntejet még ne adj neki!

De jó a kérdés. Hol az anyukája??

2011. máj. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem állatvédők mondták, hogy ők vizet adnak, mert a tejpótlóra nincs pénz.... :-((((((( Tehéntej higítva!!!+cukrozva talán jó lesz, de tényleg inkább a tejpótló.
2011. máj. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az anyukáját elütötték =(
2011. máj. 29. 14:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia laktózmentes tej a boltban 300/liter, az nem olyan vészes, de junior konzervet is adhatsz neki- persze gondolom az is kilőve...haaaajjjjj
2011. máj. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát, ha minden kilőve, én is azt mondom, felezd a tejet forró vízzel fele-fele arányban.

Próbáld meg rávenni őket a macskatejpótlóra, vagy legalább a laktózmentes tejre. Lidl-ben is láttam:)

2011. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen kicsi cicám. Mi úgy találtuk. Lehet neki tejet adni ha lehet akkor fecskendőből, de legyen langyos. Mi adtunk neki párizsit is, azt is megette.
2011. máj. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tejpótló, az olcsóbb fajta is szuper. Adhatsz neki husit és párizsit is. A sima tejnél jobb a szilárd kaja. Kis tejfölt is adhatsz neki, de ne sokat!
2012. aug. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!