Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem fajtatiszta, törzskönyv...

Nem fajtatiszta, törzskönyv nélküli, de gyönyörű cicámat hová vihetném szépségversenyre vagy kiállításra, egyáltalán hogy megy ez?

Figyelt kérdés

Most fél éves kandúr, main coon vonásokkal, mosómedvefarok, fülbojt, szép esésű bunda, hosszabb, de nem annyira hosszú, mint a fajtatiszta main coonoké. Fehéres, sárgás színű, nagyon okos, folyton trillázik, beszélget, és nagyon szép kis arcocskája van.

Nem tudom, hogy mennek a kiállítások, meséljetek róla, mik a díjak, mi alapján zsűriznek, kik indulhatnak stb. Mindenre kíváncsi vagyok.


2009. márc. 17. 11:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak macskáim, de én azt hittem, hogy nem lehet kiállításra benevezni házi cicával. Igazábol a mi macskáink oroszkék keverékek, de visszaüt rajtuk, mert az egyik cicunk zöld szemű, a másik barna, a hamadik pedig "térképes". Egyébként van egy cicánk, Domino, aki pöttyös..
2010. márc. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!