Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány hetesen lehet féreghajtót...

Hány hetesen lehet féreghajtót adni egy kiscicának és hogy?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 00:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Először 4 hetes korukban kell őket kezelni, azután még néhányszor 2 hetente.

A felnőtt macskákat is legjobb 3 havonta.


Lehetséges tabletta formájában, vagy lehet kapni pasztát is, fecskendőben, ez utóbbi drágább, de lehet, hogy egyszerűbb is, mert akár maguktól is nyalogatják(izlik nekik).

A tablettát összetörve írja az ételébe keverni, de én akkor vagyok nyugodt, ha látom, hogy lemegy a torkán.

Picit hátrahajtod a fejét, kinyitod a száját, és jó hátra teszed/pottyantod, hogy már ne tudja a visszaköpni.

Legjobb lenne, ha látnád, hogy csinálja a doki, mert neki nagyon megy ám:)

Én is azt hittem, hogy ez a világ legegyszerűbb dolga, aztán mikor próbáltam, hát inkább hagyjuk:(

De bele lehet jönni:)


Egyébként mikor viszem őket oltani, a doki szinte nem is kérdezi, hanem mire észbe kapok, már be is adta neki és felszámol egy 500,-ast, megéri, mert tuti benne van:)

2011. jún. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!