Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet bolhas, vagy mar eszre...

Lehet bolhas, vagy mar eszre kellett volna vennem?

Figyelt kérdés
8 hetes cica most (tegnap) kerult hozzank, nem mondtak, hogy lenne benne bolha, de en maniakus vagyok. Mar megneztem sokszor, nem lattam semmit, de kicsit nehez eszrevenni, mert olyan a mintaja, raadasul gazficko es egyfolytaban mocorog. Nem vakarodzik, illetve eddig 3x lattam, hogy egy pillanatra megvakarta a fule tovet. Mosakodik rendesen, akkor a fogaval rasegit kicsit, de az mosdasnal normalis, nem? Engem es a csaladot se csipett meg semmi, de ugy felek ettol, hogy mar mindenre azt kepzelem. (tetutrauma gyerekkorban, azert vagyok ettol ugy megijedve) Ha lenne benne mar lett volna hozza szerencsem, vagy keszuljek a tamadasra?
2011. jún. 6. 14:56
 1/1 anonim ***** válasza:
nem hinném,hogy lenne benne..a fogával csak jobban ,,megvakarja" magát. ha lenne benne folyton vakaródzana,de azért ha nagyon félsz próbáld valaki segítségével átnézni a bundáját..
2011. jún. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!